şükela:  tümü | bugün
 • yeme bozuklugundan $ikayetci 4 new yorker'in ozel ya$ami.. bir polis, bir trader, bir bestekar, bir de yazar.. cnbce dizisi.
 • başrol oyuncusunun yazıp yönetip oynadığı, "bu da komikse vay halimize" ana fikirli, açım ve geri zekalıyım düşüncesi içerisinde yoğrulmuş son derece boktan bir dizi. (bkz: vurayım derken öldürmek)
 • diyalogların boktanlığı yetmiyormuş gibi bir de başroldeki banka memuru tipli adamın (depeyi sen üstüne alınma) çöpten küflenmiş kek bulup yemesiyle ve başka bi amcanın 212 tane badem yiyip hemen akabinde kusup sonra kustuğu bademleri yıkayıp geri yediğini anlatmasıyla iyice midemi bulandıran dizi. aha şimdi de mutfak terazisiyle pipilerini tartıyolar, kumanda nerde lan!
 • bu dizi de yayinlanirsa 0 beden ozentilerinin giderek artacagi kesindir cunku dizinin tum bolumlerinde bunun nasil mumkun olacagina dair ipuclari verilmektedir.... sacma sapan sorunlu, takintili insanlari anlatir....karakteri zayif genc kizlarin izlememesi gereken dizilerin basinda gelir...
 • diğer cnbc-e dizileriyle karşılaştırıldığında, ilk gününde hakkında bu kadar az ve eleştiri dolu entry girildiğine göre pek tutmayacağı izlenimi veren dizi.
 • 2 anoreksik, 1 obez erkek ve 1 adet bulimik kızın muzdarip oldukları yeme bozukluğunun konu edildiği ilginç bir dizi. ilk bölüm itibariyle karakterlerin sahip oldukları tuhaf alışkanlık ve takıntıların etkisi altındaki yaşamlarını görmekle birlikte sözkonusu yeme bozukluklarına sahip kişilerin artık normal beslenen insanların sayısını geçmeye başladıklarını hatırlamış olduk.
 • ing. ölecek kadar acıkmak.
  hani diyoruz ya "midem kazınıyor" falan.
 • tüketim manyaklığının yarattığı yeni bağımlılıklarla ilgili gayet zekice ama biraz soğuk yine de çekici dizi. geriliyorsunuz sürekli ve fakat birinin birini baltayla kovaladığı filan yok. adam kek yemek ya da yememek arasında kalmış ya da bir köşede kimseye çaktırmadan kusmanın telaşesinde. öyle bir noktaya gelmiş ki insanlar, bir polis iki gıdım bir şey yedikten sonra kusmak için işini kaybetmeyi bile göze alıyor, sonra alamıyor ve yasadışı tutuklama yapıyor. yapacakları seksle ilgili fantazileri bile sevdikleri kekin reklam filmindeki kıza odaklı. böyle bir çıldırma hali. saçma mı? henüz çıldırmamış olanlar için öyle tabi.
 • amerika'da da topu topu 7 bölümden sonra iptal edildiği düşünülecek olursa beğenilmediği açık olan dizi. ancak bu beğenilmeme olayının daha çok beklentilerle ilgili olması da mümkündür. dizi 30 dakikalık bir komedi dizisi olarak lanse edilmiştir. ancak burada da anlatılan bazı durumlarda da görülebileceği gibi dizi komik olmaktan çok dramatiktir ve durumları ve göndermeleri tam olarak anlayabilmek için önceki bölümleri seyretmek gerekmektedir. halbuki komedi dizilerinin pek çoğunda karakterleri tanıdıktan sonra, ortadan bir bölümü izleyerek olaya giriş yapmak gayet mümkündür. yapımcılar aynı karakterleri koruyarak işin dramatik yönüne ağırlık verip bir saatlik bir drama dizisi haline dönüştürselerdi daha başarılı bir sonuç alabilirlerdi ama artık çok geç tabii ki.

  ayrıca, bu dizinin akıllı işaretler uygulamasında, genel izleyici damgası yemesi de bu sistemdeki sorunları bir kez daha göstermektedir. dizideki cinsellik göndermeleri yaş sınırını rahatlıkla yükseltebileceği gibi zayıf kalmak için yemekten sonra kusan insanlar ya da önceden çöpe attığı yiyeceği çöpten çıkartıp yemeye başlayan insanlar, olumsuz örnek oluşturabilecek davranışlar kapsamına girebilir.
 • son yayinlanan bölümünde yeme bozukluğunun global değerler içerisinde nereye oturduğunu gözler önüne seren dizi.

  --- spoiler ---
  öyle ki polis karakteri bulimik olduğunu inkar edip aslında olmamasına rağmen eşcinsel olduğunu şıp diye kabul etmiştir.
  --- spoiler ---