şükela:  tümü | bugün
 • ak partinin anlam veremediğim icraati.

  sen kalk o kadar büyük paralar dök stat finanse et, ama en büyük reklamı vodafone yapsın. stadın çatısında kocaman vodafone yazsın.

  hayır, neden türk telekom, türk havayolları, limak, torku vs. gibi oluşumların reklamını yapmak yerine vodafone reklamı yapıyorlar acaba stat tepesinde .

  kendi yaptıkları statlara kendi istediklerinin sponsor olması gibi örnekler de var halbuki.

  sanırım sadece beşiktaş için politika değiştirdiler. o kadar para döktükleri bir konuda kendi reklamlarını yapmamalarının başka açıklamasını bulamıyorum.

  çok zeki beşiktaş düşmanları hemen bulacaktır ama. sonuçta reisleri biz yaptık diyorsa, o yapmıştır.
 • yerli araba ürettim deyip gavurdan model araklamak tadında eylemdir.
 • tespit gibi tespit. renkliler at gözlüklerini çıkarıp bir bakabilseler görürler aslında.
 • bir de stadı devletin yapıp paranın beşiktaş kasasından çıkması gibi bir durum var. renkli arkadaşlar onu da açıklarsa kendilerine teşekkürü borç biliriz.
 • içinde de devletin kurumu spor-toto yazıyor bir şey diyor muyuz?

  çok sevdiğiniz başkanınız kendi ağzıyla söylemişti bu stadın yapımında cumhurbaşkanımızın büyük katkıları var diye.
 • bizimkinde turk telekom yaziyor da ne oluyor dedirtir, icinde turk yaziyor firmanin sahibi turk degil.
 • neyseki arşiv unutmaz.

  beşiktaş devletten kaç para aldı?

  vodafone arena'nın açılışında konuşan cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan, hükümetin beşiktaş'a verdiği mali desteği açıkladı.

  beşiktaş devletten kaç para aldı?
  | 10 nisan 2016
  beşiktaş camiasının ve taraftarlarının büyük hasretinin sonlandığı vodafone arena’da cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan konuşma yaptı. beşiktaş’ın bu stadı daha önce hak ettiğini belirten erdoğan, devletin de siyah-beyazlı kulübe verdiği maddi desteği açıklandı.

  işte o sözler;

  “vodafone arena stadı’nın, kartalımızın yeni yuvasının, hayırlı olmasını diliyorum. kara kartalımız’a yeni stadında başarılı müsabakalar, bol gollü galibiyetler temenni ediyorum. türkiye’nin en eski, en köklü spor kulüplerinden olan beşiktaş; aslında böyle bir stadı çok önceden hak ediyordu. gördüğüm kadarıyla karta kartal’ın şanına yakışan bir stadyum ortaya çıkmış. istanbulumuz’a ve türkiyemiz’e bu stadın kazandırılmasında emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

  hükümetimize de teşekkür ediyorum. 50 milyon civarında bir destek verilerek burası yapılmış oldu. en büyük tebriği beşiktaşlılar hak ediyor. daima takımının yanında yer alan taraftar farkını hep ortaya koydu.”

  kaynak sözcü
 • 350 milyon maliyeti olan stadın 50 milyon maliyetini devlet karşılamış. geliyor burda arşiv unutmaz çekiyor.

  lan ihracat yapsam alırım o teşviği zaten. bunun adı stat yapmak değil sevgili çok bilmişler. devlet ittirmesi. bunu bütün kulüplere yapabilir, yarın fenerbahçe yapsın ona da yapar. galatasaray'a zaten mislisini yaptı. antalya, konya, trabzon statları devlet yardımı olmadan mı yapılıyor sanıyorsunuz ?

  kalkın devlet yardım etti deyin zaten kimse yalanlamaz. her kulübün çatır çatır vergisi siliniyor devlet yardımı çok abes birşey değil kulüpler için.

  ama stat maliyetinin 7 de 1 i bir tutar yardım yapıldı diye bu stadı devlet yaptı iddiasında bulunabiliyorsan, kapasiteni sorgularım.