şükela:  tümü | bugün soru sor
 • enfes bir eklenti. verimlilik membagi.
 • kendi kendime olusturamadigim disiplini, bir sihirli degnek gibi yasantima getirmis extension. time tracker ile harika bir ikili oldular. calisirken ne zaman civiyip facebooka, youtubea falan girmeye kalksam, tokat gibi "should't you be working?" deyip beni kendime getiriyor namussuz.
 • bu eklentide standart zamanlama 10 dakika. bunu 13 dakikaya çıkarmak isterseniz "hey dostum, bak bu yaptığın pek akıllıca değil, benden söylemesi" diye defalarca uyarı kutucuğu ile caydırmaya çalışıyor. akıllı bir şey.
 • gayet kullanışlı bir addon. misal "bir gün boyunca şu saatler arası bana sadece 10 dakika yasaklı sitelere giriş izni ver" diyorsun.. atıyorsun içine facebook.com'u eksisozluk.com'u.. hem işte hem evde verimliliğini arttırıyorsun.

  aaa hatta 10 dakka dolmak uzere şu an, olm bi dakka daha ver lan son cümleyi yazıy
 • nuclear mode sayesinde az zamanda çok ve büyük işler başarmama yardımcı olmuş eklenti.

  * * *
 • ola ki seytana uydunuz, engellediginiz sitenin 'blok'unu kaldirmak istediniz, ayni gun icinde izin vermiyor.
  10 numero eklenti yapmislar.
 • nükleer opsiyonu ile tam bir can olandır. benim gibi iş arasında istemsizce ekşi, facebook, haber siteleri vb. girip vaktinizi heba ediyorsanız 2 saatlik bir nükleer seçeneği ile işinize odaklanmanıza yardımcı olabiliyor. verimlilik arttırıcı eklentiler arasında üzerine tanımam...
 • engelleme sayfasını google translate ile çevirince çıkan tercüme: çalışmaman gerekmiyor mu? *
 • evden freelance çalışmaya başladıktan sonra öz disiplinini ne yazık ki kaybetmiş ve/veya konsantrasyon sıkıntısı çeken benim gibi insanlar için resmen dev hizmet.

  kara listeye eklediğiniz sitelere zinhar girmemenizi sağlayan bir nuke 'em (nükleer seçeneği) mevcut. onun süresini siz belirleyebiliyorsunuz. eklentinin eğlenceli kısmı, ekrana çıkan uyarılar ve ek iletişim kutuları. mesela nükleer modu başlarken şöyle bir uyarı çıkıyor.

  sonra bu kara listeye eklenen sitelerin günlük ziyaret limiti var. varsayılan olarak 10 dakika şeklinde ayarlanmış. onu artırmaya çalışırsanız çıkan iletişim kutuları beni çok hassas noktamdan vurduğundan, sanırım bir daha uzatamayacağım o süreyi:

  ilki şu
  tamam deyince de çıkan bu :(

  bu aralar anneannemin evindeyim. telefonu da ona emanet ediyorum. çalmadığı sürece verme bana diyorum. resmen öz disiplinsizlikten ne yapacağımı şaşırıp kendimi sanal/harici birtakım otoritelere emanet ettim. allah kimseyi bu hallere düşürmesin :/