şükela:  tümü | bugün
4450 entry daha
  • ben bayağıdır kullanıyorum ama detaylarını pek bilmiyorum bunun. oyunu alır oynarım. o kadar.

mesela aynı ağ üzerinde ben kendi bilgisayarıma oyun indirsem, bu oyunu başka iki bilgisayar daha kullanabilir mi?

daha da açık soracak olursam counter-strike global offensive oynamak istiyoruz ofiste. hepimizin de satın alması mı gerekiyor? yoksa birimiz satın alsa diğerleri ondan faydalanabilir mi?

bilgi verebilecek arkadaşların yeşillendirmesi rica olunur. 3 tane 30 yaş üstü adam bekliyoruz.

edit: olmuyormuş evet, teşekkürler.
  • başkalarında var mı yoksa sadece bende mi var bilmiyorum ama an itibariyle açılmayan, uygulama kasım kasım kasan platform. tıkladığım üst menüler 5 - 10 sn sonra açılıyor, menülere ait sayfaları zaten hak getire, sim siyah bir boşluk var.
  • iyice geri kafalı kalmış ui'sinden midir, hl3 yüzünden valve'a duyduğum nefretten midir bilmiyorum, artık hiç cazip gelmiyor bana.

eskiden eve gelince hemen açıp arkadaşlarla yazışır, home page'de yeni oyunlara falan bakar, forum'larda takılırdım. hayatın bir parçasıydı yani steam facebook gibi. şimdi sadece gerekirse oyun almak için kenarda duran bir platform halinde geldi benim için.

steam machine olayı büyük yalan oldu tabi ondan kaybettiler biraz.
  • an itibariyle açıldığı an kilitlenen programdır. sadece bende mi var bilmiyorum ama bilgisayarın performansını aşırı şekilde düşürüyor ve sanki ramlere saldırıyor gibi. sadece steam açıldığında bu oluyor ve çok saçma bir durum.

edit: çözüldü. çözüm için false pretension'a teşekkürler.
  • cache'leri silince kasılma probleminin çözüldüğü program.
  • gün içinde açılmayarak daha doğrusu açıldığı gibi donarak üzmüştür. masaüstüne koyduğunuz kısayollardan ise oyunlar açılabilmektedir.

kısa bir aramayla çözümün şu şekilde olduğunu buldum. steam'i tamamen kapatıyoruz. çalıştırı açıp

steam://flushconfig

yazıp çalıştırıyoruz. bir onay penceresi gelecek onaylayıp bilgisayarı kapatıp açıyoruz. steam'i açıp kullanıcı adını v.s. girip çalıştığını görüyoruz. göremezseniz de bir zahmet google amcaya soruverin.