şükela:  tümü | bugün
5307 entry daha
 • 10-15 senelik oyunlari enhanced edition, complete pack gibi hafif makyajla 30-40 dolara satan platform. oyunun orijinalini sunmuyor, 2000-2005 civari cikan her oyun hd version, enhanced edition anasini satayim. age of mythology 30 dolar.
 • steam'dan şikayet eden insanlara şaşırıyorum, şirket politikasıdır kafasına göre istediği oyuna istediği fiyatı çeker.hoşunuza gitmiyorsa kullanmayın. ayrıca steam oldukça kullanıcı dostu bir platform. origini bir dene aga dene gör pişman olacaksın.
  doların bu kadar yüksek olmasını hesap edecek değiller ya.
  (bkz: ubisoft) en temizini yapıyor oyunculara x tuttu mu x2 örnek for honor 1-2-3..10'a yolu var. aynını division, watchdogs için söyleyebiliriz.
  herifler aynı oyunları sonuna sayı koyup biraz da geliştirip 120 dolardan çakıyor.
  asıl soygunculuk (bkz: ubisoft)'un yaptığıdır.
  diyelim ki hiç paran yok ücretsiz olarak steam'dan oynayabileceğin oyunlar bile var.
 • (bkz: hosuna gitmiyorsa kullanma)

  savunma mekanizmasina bak. kullanmamak icin degil daha iyi bir hizmet icin elestiriyoruz.
  etin pahaliligindan sikayet eden insanlara o zaman ekmek ye mi diyorsun sen cozum olarak. kafaya gel. ayni akpli bakan kafasi. sorsan moderndir.

  tuketici hakkini savunmak da suc. 15 senelik oyuna 30 dolar isteyen her platformu elestiririm, kusura bakma kapitalist kardes.
 • 10-15 senelik oyunları içeren gta packini 22 liraya aldığım platform, dallout new vegas'ı bütün dlc'leri ile birlikte 16 liraya aldığım platformdur. 15 senelik oyuna 30 dolar istenmesi steam'in kabahati değildir.
 • 10-15 yıllık oyunları enhanced edition diye satan değil, satılmasına aracılık eden firma. ha kendi valve complete pack ayrı. onun da zararı yok, toptan oyun alma.

  remastered, enhanced furyasının valve ile ilgisi yok.
 • milyonlarca oyuna sahip platformu bir oyun üzerinden -ki steamin kendi ürettiği oyun değil- şikayet eden yazara ait başlık.
 • beğenmeyebilirsiniz, şöyleydi böyleydi diyebilirsiniz. gayet doğal. olabilir yani.

  bir şey söyleyeyim mi ?

  kullanmayabilirsiniz de. gidip başka uygulamadan, platformdan oyunlarınızı alabilirsiniz.

  kutulu da alabilirsiniz.

  yani bir zahmet sessiz olup başlıkta rerö yapmayınız lütfen.

  hadi canlarım, hadin kuzucuklarım.
 • steam kendi kafasına göre oyun fiyatlarını belirlemez. oyun fiyatları yapımcı şirketler ile her değişiklikte görüşülür ve son kararı bu şirketler verir. valve sadece fiyat önerisinde bulunabilir. adamlar 1 $ öneriyoruz dese sen gidip 85 $'a koyucam ben bunu banane diyebilirsin. steam sen bilirsin der payını alır kenara çekilir çayını yudumlar.

  aracı kurumu fiyatlandırmayı yapan sanan adamlar var lan. pringles niye pahalı diye bakkala falan mı bağırıyorsunuz napıyorsunuz?
 • adamlar türkiye şartlarında gayet uygun fiyatlar uygulamaya çalışıyor. şöyle düşünün bu platformu aral game yönetse fiyatlar nasıl olur ?
359 entry daha