şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
5761 entry daha
  • i am not a monster steam üzerinden ücretsiz olmuş. normalde 22 tl imiş.
  • su aminakodugumun basligini salak salak sorularla yesillendirmeyin rica ediyorum. biz bittik siz bitmediniz. soru sor diye ozellik geldi sozluge. soru soracaksaniz orayi kullanin, hem formatin ortasina sicmak da serbest.

27 aralikta kis indirimleri baslayacak olan oyun platformu.
  • age of mythology hd versiyonuna 50 lira para isteyen kafayı yemiş mağaza. 35 yıllık oyun lan nostalji diye oynayayım, hem de adamlara küçük de olsa katkım olsun istedim. 20 lira verirdim de 50 ne. sonra niye korsan.
  • elimde beholder 2 için 11 aralık 2018'e kadar geçerli %20 ve treasure hunter simulator için de 14 aralık 2018'e kadar geçerli %25 indirim kuponu bulunuyor. treasure hunter simulator nedir ne değildir benim de hiçbir fikrim yok ama ilgilenen suserler yeşillendirebilirler.

edit: kuponlar tabii ki ücretsiz verilecek.
  • indirim döneminde 10 liraya düşen bir oyunun normal fiyatı 50 tl diye eleştirilen sonra da işte bu yüzden korsam denilen platform. yemin ediyorum hepiniz deneyliksiniz. valve inşallah siktir olur gider de o zaman anlarsınız kıymetini belki.
  • elimde bir adet ücretsiz the witcher enhanced edition kartı var. oyunun gerçekten hakkını verecek bir arkadaşa verebilirim. ama lütfen alıp kenara atacaksanız istemeyin.(bkz: swh)
  • stellaris'in yeni ek paketi megacorp'un satışa sunulması nedeniyle, ana oyun ve önceki tüm indirilebilir içeriklerin %33 ile %60 arası indirime girdiği platform.
  • elimde,
    "beholder 2" için %20
    "treasure hunter simulator" için %25'lik indirim kuponları olan platform.
    isteyen olursa hediye edeyim.
2 entry daha