şükela:  tümü | bugün sorunsallar (8)
 • yok yere para harcatan platform bi giriyorsun aa indirim varmış diyorsun alıyorsun birkaç tane oyun, oynayacağından da değil ya ilerde oynarım diye *
 • dünden beri football manager 2021 oyununu almaya çalıştığım ancak alamadığım oyun platformu. oyun indirime girdiği için almak istedim fakat sepette sadece bir oyun olmasına rağmen hangi ödeme yöntemini seçersem seçeyim "alışveriş sepetinizdeki bir ya da birden fazla ürünün ödeme işlemi gerçekleştirildiğinden bu işlem şu anda tamamlanamaz." uyarısı veriyor her seferinde. konuyla ilgili bilgisi olan biri yeşillendirebilirse çok sevinirim.
 • akşam 1-2 saat ets2 oynayıp stres atayım derken dert sahibi yapan sokuk uygulama. iberia dlc'sini aldım ama yok indirmiyor amk uygulaması. youtube da sikik sokuk tipler hep aynı şeyi yapın serverı değiştirin, flushconfig yazın diyor yok strese girdim gece gece. şimdi uninstall ediyorum 5 dakikadır bitmedi. sik keyfi gelip de silinirse bir de yeniden kurmayı deneyeceğim.
 • şu anda capcom yayıncı hafta sonu etkinliği kapsamında, capcom oyunlarına çok ciddi indirimler yapılmış. sevenlerinin bilgisine. ayrıca denemek isteyenlere de, japon oyunlarında her zaman böyle indirim bulamazsınız.
 • bugün, çoğu steam kullanıcısının varlığından bile haberdar olmadığı dijital hediye kartları hakkında biraz bilgi vermek istiyorum.

  steam dijital hediye kartı mı, o da ne?

  arkadaş listenizdeki birisine 10, 20, 50, 100 veya 200 tl'lik kartlardan birisini seçip göndererek, doğrudan onun steam cüzdanına katkı sağlama olayı. böylelikle gönlünüzden arkadaşınıza bir hediye vermek istediğinizde, hangi oyunu beğenir diye düşünmenize gerek kalmaz. bakiyeyi yollayın, cüzdanına eklesin, istediği zaman istediği oyunu alsın. al sana en kullanışlı steam hediyesi.

  iyi güzel de, bu hediye kart sayfasını nasıl bulacağım?

  hediye kart sayfasına ulaşmak için yapmanız gereken adımlar sırasıyla şunlar: steam arayüzünde sağ üst köşede resminizin ve kullanıcı adınızın olduğu alana tıklayın, cüzdanımı görüntüle deyin, sağ tarafta bakiyenizin olduğu yerin altındaki seçeneklerden "bir steam cüzdan kodu ya da hediye kartı kullan"a basın ve en alttan bir üstteki seçenek olan "dijital hediye kartı satın alın"ı tıklayın.

  şimdi de bu kullanıcı dostu sistemin kafalarda soru işareti bırakan birkaç noktasına geçelim.

  1) hediyeyi yollarken kendi steam cüzdanınızdaki bakiyeyi kullanamıyorsunuz. banka kartınız veya diğer ödeme yollarıyla dışarıdan ödeme yapmanız gerekiyor. bu biraz sinir bozucu
  2) hediye yollayacağınız kişi en az 3 gündür steam arkadaş listenizde ekli olmalı. öyle pat diye ekledim, hemen kartı yolladım yok.
  3) başka ülkede yaşayan bir arkadaşınıza hediye kart yollarsanız, kart otomatik olarak onun kullandığı para birimine dönüşüyor.

  dikkat edilmesi gereken hususlar da bunlar. artık steam arkadaşınıza nasıl hediye kart yollayacağınızı biliyorsunuz. zaten şu dönemde hediye kartın da dijital olanı makbuldür değil mi? :)
 • torque drift isimli oyunu steamdb üzerinden ücretsiz kütüphanenize ekleyebilirsiniz. link
  sağ üstteki yeşil install butonuna tıklamanız yeterli
 • this war of mine, frostpunk gibi oyunun geliştiricisi olan 11 bit studios mükemmel bir indirimle * tüm oyunlarını uygun fiyata satmakta şu an. ülkemize özel kur fiyatını da ekleyince gerçekten bu şahane oyunlar bedavaya geliyor.

  https://store.steampowered.com/…/11bitbundlemadness

  paranız yoksa complete bundle, varsa ultimate bundle'ı almanızı öneririm. dlc'leri boş olan bir şirket değil kendileri.

  aynı şekilde tropico da indirime girmiş, sevenleri varsa bir baksınlar ona da.

  son olarak da saçma sapan insanların sayfalarına prim vermeyin ve en temiz kaynaklardan indirimleri, bedava oyunları takip edin diye subredditleri bırakıyorum buraya. adamlar sizi kullanıp para kazanıyor bir zaman sonra.

  https://www.reddit.com/r/gamedeals/
  https://www.reddit.com/r/steamdeals/
  https://www.reddit.com/r/randomactsofgaming/
  https://www.reddit.com/r/freegamesonsteam/
  https://www.reddit.com/r/freegamefindings/

  ek: this war of mine yerine ne yazmışım.
 • 11 bit studionun paketleri çok güzel ama kendi açımdan değer mi bilemiyorum. ( ultimate paket )
  -this war of mine - epic den geldi.
  -moonlighter - epic den geldi.
  -frostpunk - steamden alındı.
  şimdi bu paket ( 57 tl );
  - this war of mine + dlc'ler ( steam )
  - moonligter + dlc ( steam )
  - frostpunk + dlc 'ler (steam)
  - children of morta + dlc ( steam)
  - anomaly tüm oyunları
  - tower 57
  genel olarak children of morta ve diğer oyunların dlc'leri için değer mi emin degilim. fiyat biraz gözümü korkutmadi değil.
  edit; dayanamadım aldım, gidemde this war of mine oyununda herkesi kurtaram.
 • steam'de menü barı değişti. artık daha kapsamlı, insanı gezmeye teşvik eden bir hal aldı. (yani bence.) oyunları artık daha bol kategoride detaylı arayabiliyoruz. görsel
 • quiplash kısa süreliğine ücretsiz oldu. link

  daha fazlasını paylaştığımız telegram kanalı link (reklam almaz,key alırsa dağıtır) sohbet grubumuz link (oyun dışı da konuşuluyor) var. isteyen gelir, istemeyen buradan da zaten haber edinir.

hesabın var mı? giriş yap