• olm millete fikir vermeyin lan.

lazım platform.
  • malezya'da yasağı kaldırılmış platform.
  • günde milyonlarca aktif kullanıcısı (kaynak) olan platforma giriş yapmayı beceremeyip, daha sonra sözlükte ağlayan yazarları görmemizi sağlayan platform.

hesabınıza giriş yapmakta zorlanıyorsanız şifremi unuttum sayfasından uygun adımları izleyerek giriş yapabilirsiniz. üstelik bu hizmet inanılmaz bir şekilde ücretsiz *
  • humble bundle da birkaç güzel indirim gördüm ve 5 yeni oyun aldım dün. gelsin uykusuz geceler ve şiş gözler.
  • sürekli update üretmekten yorulmamış platform. ben yoruldum :(
  • steam client'ının kendisi az sayıda ve küçük güncellemeler alır. yalnız client'ı kapatmadan bilgisayarı kapatırsanız bazen açılışta verifying the install gibi bir şeyler diyerek biraz kasar, yeni yükleme yapmaz. [edit: steam sıfırdan yazılmış bir client'ın yıl sonuna yetişeceğini söylüyor, bu durum değişebilir yani. ama yıl sonu hangi yılın sonu (bkz: valve time)]

eğer oyunların güncelleme almasından bahsediyorsak tabii buna steam'in yapabileceği bir şey yok. ancak steam'de otomatik update indirebilme yeteneğini, update indirme hızı ve indirebileceği saat aralığı belirlemek mümkün, biliyorsunuz memlekette artık 02-08 saatleri arasındaki indirmeler kotanızdan yemiyor ve bu aradaki indirmeler hızınız düşmüşse bile tam hızda yapılıyor. büyük updateleri bu şekilde gece yaptıracak ayarları yapmanız tavsiye olunur.
  • ağır kezbana baglamıştır
    https://i.hizliresim.com/mal3dg.jpg

edit: hizliresim'de adrese bi "mal" eklemiş sağolsun.
  • steam üzerinden satın alıp oynadığım bir gariban age of empires 2 hd oyunu var (eski güzel günlerin hatırına) o da ping sorunu yüzünden burnumdan geliyor.
    bilgisayara format attırdım, internet bağlantımı değiştirdim degişen bir şey yok. çözüm hakkında fikri olan olsa da yeşillendirse keşke.
  • öğrenciyken geliştirdiğim hikaye bazlı oyunumu yayınlamayı başardığım platform. oyun her ne kadar istediğim gibi olmasa da sand box ve 3 boyutlu bir oyunu bitirebilmek büyük bir haz verdi. destek olmak isterseniz satın alabilirsiniz. :)

the nose

özellikle ekşiden görüp satın alanlar yorumlarını ve eleştirilerini bana mesaj olarak atarlarsa sevinirim.
  • üst limit 80?, alt limit 60? olarak oyun alacaklara 10tl indirim sağlayabileceğim platformdur.
hesabın var mı? giriş yap