• steam kara cuma indirimi (black friday sale) 22 kasım 2017 saat: 20:00'de başlayacak olup, 28 kasım 2017 saat 20:00'de son bulacaktır.
  • aktif olarak kullanmıyorum, oynadığım tek oyun metin2 ama sanırım başka hiç kimse oynamıyor. her yer bomboş serverlarda.

metin2 benim çocukluğum. o yüzden oynuyorum yoksa müptelası değilim.
  • deli gibi rimworld'e gelecek indirimi bekliyorum.
    muhteşem ötesi bir oyun ancak benim cüzdanım o kadar muhteşem değil.

survival - base building - tycoon tarzı oyunları seviyorsanız mutlaka inceleyin derim.

o oyun şu kadar sattı notu: biliyorsan oynamaya devam et ya da izlemeye ya da ilgilenmemeye ne bileyim...
  • orgazmik saatler geçirmek isteyenler için gelsin (bkz: factorio)
  • turkishmusic forumlarına dönen başlığa sahip bir dijital oyun platformudur.

bu gözler gta v'e rpg diyenini gördü, skyrim'e dünyanın en iyi oyunu diyeni gördü ama portal 2'ye az bilinen çok popüler değil denilmesi kadar şaşırtıcı bir şeye ilk kez denk geliyorum.

öneri güzeldir, önemlidir, bende rpg oynamak istiyorum diyen herkese önce planescape* sonra da witcher 3 oyna diyorum. ama bunları önerirken, bunlar çok bilinin şeyler değiller demiyorum. niye demiyorum? çünkü öyle bir dünya yok. bu oyunlar bu işlerle iyi kötü ilgilenen herkesin bildiği oyunlar çünkü.

o yüzden portal 2'ye, batman arkham serisine, dishonored serisine az bilinen çok popüler olmayan oyun derseniz, dalga geçilirsiniz çünkü o dalgayı haketmişsinizdir.
  • indirime girer mi girmez mi bilmiyorum ama uzay zaman bütünlüğünü bükmek istiyorsanız almanız gereken oyun (bkz: factorio) başına saat 8de oturursunuz bir bakarsınız işten sizi arıyorlar "olum öldün mü noldu patron seni soruyor" diye
  • dark souls serisi gibi bir combat sistemi, onimusha ve ninja gaiden gibi japon mitolojisinden öğeleri severler için önerilen nioh complete edition 7 kasım 2017'de steame çıkmış. ps4 exclusive olacağı söylendiği için hiç oynayamayız sanmıştım ama gayet güzel port edilmiş diyorlar. benim gibi bu durumdan haberi olmayanlar varsa amme hizmeti olsun.

yeni oyun olduğu için indirime gireceğini sanmam ama yine de akşamki etkinliği beklememizde fayda var. hiç olmadı durmaplay isimli sitede 60 tl gibi bir fiyattan satılıyor.

edit: oyunda mouse desteği yokmuş ama bazı eklentilerle çok basit edinilebiliyormuş. kimi klavye desteği bile olmadığını söylüyor. yarrak gibi port etmişler kısacası. 2017 yılında klavye mouse desteği olmadan pc'ye oyun çıkaracan he mi? iyi şanslar... neden bugüne kadar pcye çıktığını farketmediğimin cevabını almış oldum.

edit 2: gün itibariyle klavye ve fare desteği gelmiş bulunmakta.
  • https://www.whenisthenextsteamsale.com/ adresinden tüm indirimlerinin takip edilebildiği platform.
  • steam sonbahar indirimi başladı. gömülün.
  • black friday ile birlikte:

gta v: 89.5 tl
    gta v + whale shark cash card: 75.21 tl olmuştur.*
hesabın var mı? giriş yap