• en iyi alternatif tarih adaylarından fallout 4’ü ekleyen tek sorunlu kişi ben değilmişim demek ki.

yarın ki indirimlerde ac serisinden iki oyun kafama takıldı unity ve syndicate acaba sözlük yazarları yarın ki indirimlerde bana hangisini önerirler. ayrıca geçen sene oyun önerisinde bulunmuştum. bu sene de indirimlere göre güzel bir öneride bulunacağım.
  • kazanması gerekenleri bilmem de, kazanmaması gerekenin bir tanesi monster hunter yaranktır kürenktir world adlı ne idiği belirsiz oyundur.

saygılar...

tanım: oyun satın alma, oynama etme platformu şeyi.
  • "aşk ile devam ettirilen" adayları listesinde (bkz: the witcher 3 wild hunt) nasıl olmaz anlamadım. oyunun çıkış senesi ile mi alakalı diyeceğim de gta5 var ya hu orada ya da dota2..

edit : bir çok yazar arkadaş mesaj attı. ben olayı biraz yanlış anlamışım. "devam ettirilen" kısmını sadece devam oyunu olarak algılamışım. halbuki bahsedilmek istenen sürekli dlc ya da update alan oyunlarmış. uyaran yazar arkadaşlara teşekkürler.
  • en iyi ortam subnautica dır gerisi umrumda değildir.
  • aşk ile devam ettirilen listesinde bir gün ultima online'ı görmek istediğim platform.
  • 2018 steam ödüllerinin "gizemli" oyun kartlarına linkten ulaşılabilir. 1'den 8'e kadar olan kartlar şimdilik şu şekilde gözükmekte. rozetini merak etmekteyim.
  • (bkz: son dem yaşayıcı)

tamam, öngörüde bulunun, bulunmayın demiyorum. hobi olarak yine bulunun ama...yyğğyyaniii ;)
  • yakında xbox entegrasyonu gelecek.

github steam beta'da xbox live id görünüyor şuan.
  • cloud özelliğinin bir bana mı garezi var anlamadım ama silip bir süre sonra tekrar yüklediğim ne kadar oyun varsa save dosyasının yerinde yeller esiyor. sadece cihazlar arası kayıt dosyasına erişmeye yarıyorsa ve oyun silinince cloud kayıtları da gidiyorsa bunca yıldır bunu bilmemek benim ayıbım ama yok değilse de bir halta yaramıyor, en azından benim için.
  • bu sene sonbahar indirimlerini ilk kez oyun almadan geçtim diyebilirim. boş geçmemin nedeni hem indirime giren oyunların zayıf olmasından, hem de ekonomik sebeplerden kaynaklıydı. kış indirimlerini bu sebeple daha fazla heyecanla bekliyorum. bu akşam 21:00'da kış indirimlerinin başlayacağı söylentileri var. uzun süreden sonra mmo dünyasına dönmeyi düşünüyorum o yüzden bdo(bkz: black desert online) sağlam indirime girerse değerlendirebilirim. onun dışında football manager 19'u da bekliyorum bir yandan ama %50 civarı bir indirime girmez gibi.
hesabın var mı? giriş yap