şükela:  tümü | bugün
 • steam'in 15-19 şubat tarihleri arasında yapacağı sızdırılan yeni indirim etkinliği. henüz kesin olarak yapılıp yapılmayacağı belli değil ama bugüne kadar sızdırılan bütün steam indirimleri doğru çıktı.

  edit: beklendiği gibi steam kış indirimlerine kıyasla daha az oyunda indirime gidilmiş. genel indirimler de her zamanki gibi aynı. birkaç oyun dışında pek bir fark yok. daha önceden de hazırladığım gibi iyi indirimlerin ve tavsiyelerimin yer aldığı, en iyi fırsatlar listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz. özel mesaj yoluyla da oyun önerisi konusunda yardımcı olmaya çalışırım.

  en iyi fırsatlar
 • akşam 9'u sabırsızlıkla bekliyorum.
 • gerçekten ama gerçekten çok kötü bir indirim dönemidir.
 • sokayım indirimine (bkz: steam) güzel oyunlar var fakat sistemin biraz daha iyileştirilmesi gerekiyor. daha iyi şeyler çıkarılabilir.
 • yeni topladığım bilgisayar ile önceki jenerasyondan oynayamadığım ve içimde kalan bazı oyunlarda indirim sağlayan steam yeni yıl indirimlerinin 2018 halkası.

  alınan oyunlar:

  max payne 3 (10,85 lira)
  l.a. noire complete (14,70 lira)

  ayrıca cs:go (12 lira)
 • son 3 yıl içinde bir oyun bile almadığım ilk ve tek indirim dönemi olabilir bu. alırsam da öğrencilik yıllarında korsanını oynadığım oyunların ucuzlayanlarını yapımcı firmalara olan saygımdan alırım. inceleme kuyruğuna göz atınca kart bile vermiyorlar bu sefer. adamlar açıkça, "biz paraya doyduk, alırsan ekime, almazsan sikime kadar!" demişler. kur farkı da işleri kolaylaştırmıyor tabi.
 • bu indirim döneminde

  1- (bkz: just cause 3)
  2- (bkz: mad max)
  3- (bkz: metro 2033 redux)
  4- (bkz: metro last light redux)
  5- (bkz: rise of the tomb raider)
  6- (bkz: this war of mine)

  edindiğim benim adıma gayet güzel olan bir kampanya. oyunların hepside sağolsun (bkz: playerunknown's battleground)'dan edindiğim parayla aldım. pubg'yi de 42 liraya bir internet sitesinden almıştım. gayet karlı bir iş oldu. steam'da iki günlük pazar banım olmasaydı daha iki üç tane oyun alacaktım.
 • indirim demeye bin şahit ister. öyle bir indirim haftası işte. hadi indirim yaptın tamam ama yılbaşı indirimden beri oyunların fiyatları normale gelmedi. cities skylines 12.25 idi zaten. csgo'nun 12 tl olmadığı indirim haftası yok. age of empires 2 daha geçen yıllarda 4.65 idi. şimdi 7.75. aoe3 collection geçen mart ayında 6.5 lira idi. şimdi 12.25.

  en azından insan pubg bekliyor ama yok. ulan ala ala rocket league için dlc, worms armageddon ve kütüphanede dursun diye rise of nations aldım. başka da bir şey bulamadım.

  edit: meğer ron için mp oyun yokmuş. ulan multiplayer yok bildiğin. onu da iade ettim. bok gibi bir indirim haftası.
  edit2: worms'u da iade ettim. düşün yani onun bile oyuncusu kalmamış.
 • dün indirime girmeyen bazı oyunların bugün indirimde olduğu etkinlik,

  mesela baldur's gate oyunları dün indirimsiz 31 lirayken bugün %75 ile 7.75.

  arasıra kontrol etmekte fayda olabilir.

  grim dawn hala indirimsiz maalesef.
 • bugün itibariyle son günü olan indirim dönemi. tüm half-life serisine hasta olduğum için bende kredisi bol olan valve'den portal ve portal 2'yi alarak 4.9 tl'ye kapattım. oyunların eski olması çok da önemli değil açıkçası, bu tür oyunların hikayesi ve atmosferi bana müthiş geliyor. buradan vanaya*ve çıkardığı buhara*selam.