şükela:  tümü | bugün
  • hep siz mi parselleyeceksiniz amarok.

battle royale görmemeyi umduğum steam 2020 yılı yaz indirimleri.
  • ön edit:yarın akşam başlaması beklenen indirimlerdir.
    birden fazla gelen mesaj dahilinde burayı editlemenin vaktinin geldiğini düşünüyorum.
    dolar:6.85 ve bannerlord çıktı hemde özelliklerin çoğu olmadan.*

önce 2019 u parselleseydiniz...

not:özgün oyun istiyoruz!

edit:gelen mesaj dahilinde çoktan parsellendiği öğrenildi.
    bu arada dolar kaç oldu şuan 5.08 heheh 2020'de hatırlarsak hortlatmalık ...

edit 2: merak ediyorum bannerlord çıktı mı? oyunun varlığından şüphe edicek hale geliceğim ya neyse...
  • (bkz: half-life 3)
  • 25 haziran - 9 temmuz arası gerçekleşecek olan indirim dönemi
    hayırlı olsun
  • yarın geliyor gönlümün efendisi. bazı yarış simülasyonlarını alabilirim. rfactor 2, acc gibi. bakalım fiyatlar ne olacak.
  • geçen sene gibi tırt indirimler gelirse epic karşısında ezilmiş olacaktır. şahsen ben epicden bi dünya şey aldım. he steamde gözüme kestirdiklerim var lakin istediğim indirimler gelmez ise almayacağım.
  • yarın 20.00 da baslayacak.

age of serilerini almayi dusunuyorum.

online oynuyan varsa discord fln takiliriz.
  • 5 dolara 1700 küsur oyun aldığım için çok da beni şeyetmeyen indirim şeysi. zaten kafam oyun oynayacak kafada değil gerçi.
  • steam'in son aylarda yaptığı indirimleri toplayıp tekrar önümüze koyacağı satış dönemi. büyük beklentiye girmemeyi öğrendim. takip etmeyenler için güzel fırsatlar olacaktır.
  • yine dedeler gibi eskiyi anmasak olmaz;

flash sale zamanlarındaki tadı vermiyor artık.

yine değişik interaktif bir oyunla karşımıza çıkacaklar muhtemelen. geçen seneki grand prix saçmalığından sonra akıllanıp düzgün bir şey yaparlar umarım. saliens bile ondan daha güzeldi.

bu arada oyun yorumlarıyla ilgili de bir ödül sisteminin geleceğinden bahsediliyor. ayrıca profil süsleri falan da olacakmış (geçen sene de vardı sanırım bu profil süsü)