şükela:  tümü | bugün
 • başlamasını düşlediğimiz, cüzdanları boşaltsak, kütüphaneyi doldursak diye beklediğimiz indirim vaktidir.
 • aralık ortasında başlayacak olan büyük indirim dönemi. bu indirim döneminden önce iki büyük indirim dönemi vardır biri cadılar bayramı diğeri ise kara cuma.

  bu yıl güzel bir indirim dönemi olacakmış gibi hissediyorum. steam sen bizi yanıltma.
 • parası olmayanlara hiçbir şey ifade etmeyecek sale.

  (bkz: evet)
 • 21 aralıkta başlayacak indirim dönemi. 1 ocak gibi bitecek sanırım.
 • ets2'nin expansion packlerinde %30 veya daha fazla indirim olursa cargo bındle'ı affetmeyeceğim indirim dönemi. bundle 20 lira olunca pahalı geliyor, ama 14'e alırım.
 • 21'inde başlayacağı söylenen indirim dönemi. flash sale kavramı kalktığı için yine büyük oyunlarda %50'den fazla indirim görebileceğimizi sanmıyorum. son 1-2 senedir bütün indirim dönemleri oldukça sönük geçiyor.
 • steam winter sale 2017 bu sene 21 aralık'ta tsi 21:00'da başlayacak ve muhtemelen 2 ocak gibi sona erecek. steam autumn sale 2017'de olduğu gibi büyük indirimlerin olduğu popüler oyunların ve indie oyunların geniş bir listesini, aynı zamanda da oynanmasını tavsiye ettiğim indie ve multiplayer oyunlarla ilgili bir liste paylaşacağım. listeyi de arada güncelleyeceğim.

  sonbahar indirimleriyle karşılaştırdığımda arada pek bir fark göremedim. belli başlı oyunlar dışında genelde indirimler aynı tutulmuş.

  steam 2017 kış indirimleri: genel fiyat listesi
  kış temalı oyunlar
  multiplayer oyunlar
  2017 yılının en iyi 50 oyunu
 • başlamasına 12 saatten az kalan ve 4 ocakta bitecek olan kış indirimi. para yok ama insan yine de heyecanlanıyor.
 • an itibari ile, istek listesindeki 190 oyunun 189'unda indirim yok, sadece gta v'de %60 indirim var.

  (bkz: fırtınadan önceki sessizlik)
  (bkz: yılın en uzun gecesi)

  edit: (64/190)
  breach & clear collection (-%90)
  car mechanic simulator 2015 (-%90)
  dead by daylight (-%50)
  mafia triple pack (-58%)
  microsoft flight simulator x - steam edition (-%60)
  necropolis: brutal edition (-%85)
  not: bu muhtemelen öksüz kalmış bir oyun. artık geliştirici desteği sağlanmayacağına dair iddialar var.
  nobunaga's ambition: sphere of influence (-%60)
  orwell (-%33)
  raid world war ii (-%75)
  resident evil 4/5/6 (-%79)
  resident evil/biohazard collector's pack (-%79)
  shadow tactics blades of the shogun (-%50)
  shadowrun complete collection (-%87)
  sniper elite complete pack (-70%)
  the bureau xcom declassified (-%80)
  the deus ex collection (-%89)
  the new thq classics collection(-%80)
  total war warhammer (-66%)
 • son zamanlarda kur farkı yüzünden steamin türkiye için oyun fiyatlarını yeniden düzenleyeceği konuşuluyor. henüz yapılmış resmi bir açıklama yok ama bu indirim son fırsat olabilir. almak istediğiniz oyun indirime girerse kaçırmayın derim. ben re7 için pusudayım. indirim gelmeden önce oyun 89tlye düştü. iyi bir yüzde ile yapıştırırım. bunlar dışında;

  korku oyun bazında hala oynamadıysanız;

  amnesia: indirimlerde çok komik bir fiyata düşüyor. türün meraklıları kesinlikle kaçırmasın.

  outlast : outlast ve dlcsi olan whistleblower da indirimde gayet makul fiyatlarda gezen oyunlardan. ben genel kanının aksine outlastın korkunç bir oyun olduğuna inanmıyorum hatta bir süre sonra gayet ortama alışıyor ve rahatça gezebiliyorsunuz ama outlast iyi bir oyun. senaryosu merak uyandırıcı ve sonunu gerçekten görmek istiyorsunuz.

  soma : amnesia ekibinin başyapıtı. oyun tarihinin en güzel senaryolarından birine sahip olan soma kesinlikle oynamanız gereken bir oyun. tahminimce 10-15 tlye kadar düşecektir.

  layers of fear : muhteşem bir görsel zevk. her saniye sizi tetikte tutarken, hikayesini de sanatla veren bir oyun layers of fear. humbleda bedavaydı en son hala öyle olabilir. eğer orda kaçırdıysanız bu oyun da 5-10 tl civarı bir şey olacaktır. kesinlikle kaçırmayın derim.

  korku oyunu türü dışında herkesin her zaman önerdiği gibi limbo ve inside ikilisini önerebilirim. indie oyunlarla pek aram olmamasına rağmen bu iki oyunun gerek puzzle mantığı gerekse de fondaki atmosferi sizi birden içine alıyor.

  witcher 3. alın abi bunu. 29tlye hayatınızın serüvenini yaşayın. bende var, yazılım kabul etse yine alacağım o kadar yani. hem de dlcler bu fiyatın içinde. gerçekten bedavaya yakın. 60-70 saatlik gameplay ve 29 tl.

  çok multiplayer seven biri değilim ama cs:go şöyle işten gelip 1 saatlik oynadığımda baya zevk veriyor. hilecisi filan çokmuş ama ben pek takılmıyorum öyle şeylere. oyunu sahiplenmiyorum çünkü rank peşinde filan da değilim. öyle kafa dağıtmalık bir oyun arıyorsanız cs:go iyi bir tercih.

  resident evil serisi de türün meraklıları için iyi bir tercih. korku olarak olmasa da 4-5 aksiyon olarak gayet doyurucu.

  başta dediğimi tekrarlayim, çok çok istediğiniz bir oyun sağlam bir indirimdeyse kaçırmayın derim. gelecek yıl ne gösterir bilinmez.