şükela:  tümü | bugün
  • 1 gündür kullandığım kulaklıktır kendileri. şimdi;

oyuncu kulaklığı olduğu için oyun performansını değerlendireceğim. cs:go'da ses kasmak için çok ideal. 7.1 sanal çevresel ses yazılımına sahip. yani rakibin sesinin nereden geldiğini çok net bir şekilde anlayabiliyorsunuz.

mikrofon kalitesi de gayet iyi. ses temiz ve net çıkıyor. yalnız mikrofonun sesi iyi alması için biraz ağıza yaklaştırmak gerekiyor.

rahatlık olarak çok çok iyi. 2 saat aralıksız kullandım ve en ufak bir ağrı sızı yaşamadım. kulak pedleri çok yumuşak ve rahat.

hepsiburada'dan indirimle 300 tl'ye aldım. cs:go gibi fps oyunlarında fark yaratmak için bu kalitede kulaklık kullanmak şart kesinlikle.
  • yaklaşık 6 aydır kullandığım kulaklık.

yalnız şöyle bir durum var, alacak olanların bunu önceden belirleyip öyle alması lazım. kulaklıktan gerçekten iyi bir performans istiyorsanız kullandığınız cihazın ses kartı iyi olmalı. 6 aylık sürenin 5,5 ayında (bkz: monster abra a5 v5.1) cihaza bağlayıp kullandım. hiçbir zaman tatmin edici bir sonuç alamadım ama herhalde boşa para verdik deyip sineye çektim. 15 gündür (bkz: hp pavillion power 15) 'da kullanıyorum, adeta yeni bir kulaklık almış gibiyim. öyle ki basslarda kulaklık resmen bangı bangır sallanıyor ve hem oyununuzdan hem dinlediğiniz müzikten size keyif alabiliyorsunuz. cs:go oynarken silah sesleri sanki yanınızda patlıyormuşçasına geliyor.

velhasıl, kullandığınız cihaz iyi olduktan sonra size ses orgazmı yaşatabilecek bir kulaklık hem oyun hem müzik performansı olarak.