şükela:  tümü | bugün soru sor
  • şu aralar bayram nedeniyle beşiktaştaki adeks store'da beyaz rengi 200 liraya düşmüş gamer kulaklığı. açıkçası mediamarkt teknosa gibi yerlerin 350 liraya geçirdiği kulaklığın adeks gibi sağlam bir yerde indirimsiz halinin bile 280 lira olması hoş bi detay.

v2 efsanesinden sonra piyasada fiyat performans açısından uygun kulaklık bulmak çok zorlamıştı. bunun da fiyatının düşmesinden sonra kaçırılmamalı bence.

tanım olarak v2'nin daha modern ve geliştirilmiş hali olarak tanıtılıyor. v2de yaşanan firmware sorununun kaldırıldığı söyleniyor. ben henüz bir problem yaşamadım.

50 mm ses sürücüsü mevcut. ve yanılmıyosam 112 desibellik de bi ses performansı var. kutudan çıkan bi birleştirici 3.5luk jak konsollarda da kullanmanıza yarıyor. ki benim gibi konsol oyuncusu için müthiş bir detay.

yarım saatlik denemeden sonra diyebilirim ki rainbow six siege gibi seslere dikkat etmek gereken oyunlarda performansı müthiş. trust'ın geçici olarak kullandığım boktan kulaklığından sonra ilaç gibi geldi. hangi sesin nereden geldiğini hatta susturuculu silahların bile nereden sıkıldığını duymamda hiçbir sorun yaşamadım.

pro league'lerde tercih edilen kulaklık diye reklamı yapılması da şaşırtmamalı. zira şu ana kadar sony gold set, logitech g430 gibi kulaklıkları kullanmış biri olarak performans açısından en başarılısı diyebilirim.

kaldı ki 280 liraya bu performansta bi headset alınabiliyorsa hiç logitech, sony gibi markalara para dökmeyin 500-1000 lira arası.
  • 160 liraya sıfır logitech g430 bulmamış olsaydım direkt olarak bir adet sipariş edeceğim kulaklıktır kendisi... fiyatına göre muhtemelen şu an en iyi ses kalitesine sahip oyuncu kulaklığı kendisi...

oyuncu kulaklıklarında önemli bir detay olan sahnenin en iyi olduğu kulaklıklardan birisi ve üstelik bu fiyat bandında rakipsizi... ayrıca bas, orta ve tiz seslerin dengeli olması ile frenkans tepki devamlılığının iyi olması bu kulaklığı müzik dinlemek için de ideal bir hale getiriyor...

7.1 kanal sanal surround desteği de olsa sanırım imba bir kulaklık olacaktı...

halefi için steelseries siberia v2 incelenebilir...