şükela:  tümü | bugün soru sor
  • tamamen oyun için tasarlanmış kulaklıktır.

başka ürün ile karşılaştıramayacağım çünkü bu sınıfta başka bir ürün sahibi olmadım.

ama detayları yazacak olursak; görüntüsü çok hantal görünse de inanılmaz hafif bir kulaklık. şekil olarak zaten çok şık. mikrofonu, yandan içeri giriş çıkış yapacak şekilde entegre edilmiş. üstündeki bant, kafanıza tam oturarak kesinlikle hareket etmemesini sağlıyor. ses açısından çok memnun kaldım. kulaklıklar üzerindeki süngerler, kulak etrafına tam oturarak dışarıdan gelen sesleri neredeyse duyulmayacak kadar azaltıyor.

hep pozitif şeyler yazdık. negatif olarak söyleyebileceğim şey ise yaklaşık 6 saat makina başında oturduğunuz zaman, kulaklık baskı uygulamaya başlıyor. biraz kıkırdağa dokunup hafif bir sızı oluşturuyor. ulan kim 6 saat oyun başında oturur derseniz, siz de haklısınız.
  • ulan koskoca steelseries'sin, ürettiğin kulaklığın mikrofonunun ucuna bir adet sünger takmamışsın. sayende arkadaşlarım bana artık "nefes alma" diyor.
  • ebay'deki hong kong'lulara güvenip kendime yılbaşı hediyesi olarak aldığım kulaklık. benzer fiyatta birçok kulaklıkla karşılaştırdım ama rahatlık ve performans konusunda benzeri bulamadım. şekli şemali de bayağı klas.
  • uzun süredir ses kartlı modelini kullanıyorum ve daha rahat bir kulaklık kullanmamıştım.
  • türkiyedeki mağazalardan almak istediğinizde ayakta sikileceğiniz kulaklık. fiyatı 70 dolar olan kulaklığı 500 liradan aşağı satmıyorlar. aynısı çoğu steelseries ürünü için geçerli zaten. ne pis ülkedeymişiz arkadaş ya, internet de olmasa donumuza kadar soyacaklar.
  • msi red dragon gamer laptop aldığımda yanında bir adet sırt çantası ve kırmızı renkli steelseries siberia v2 kulaklık eşantiyon olarak gelmişti. kulaklık genel anlamda iyi sayılır. iki can sıkıcı detayı var. birincisi mikrofonu çok dandik. ikincisi süngerleri memory foam değil ve muşamba kaplı. muşamba 3 4 saat sonra kulakları terletiyor. imkanı olan razer veya logitech tercih etsin derim.
  • dizelmi tüplümü diye sordurtan eklentidir. (bkz: söğüşlemek)
  • şu an frost blue edition olanını kullandığım kulaklık. içinde ses kartı olması oyun performansı açısından gerçekten farklılık yaratan bi şey tek bir sorunu var o da steelseries engine 3 ü açıp led özelliğini audio volume trigger a ayarladığınızda kulaklık minimum ses seviyesinde cızırtı yapıyor. teknik servisle konuştuğumda malesef bunun kronik bir sorun olduğunu söylediler ve bu biraz üzdü açıkçası.
    estetik olarak hoş ve kulağı yormayan bir yapısı olduğunu söyleyebilirim. oyuncu ve bütçesi belli bi düzeyde olan arkadaşlar düşünmeden alabilir.
  • ses kartsız, beyaz renk modelini kullanmadığım için sattığım kulaklık. ps4 oyunları ile takas olur. ilgilenenler yeşil.