37 entry daha
  • 3 gün önce öyle çerezlik oynayayım diye başladım, işten gelir gelmez bir atıyorum kendimi dağlara, gece 1-2'lere kadar. joystick tutmaktan parmağım acıyınca artık yeter diyorum bugünlük.

oyun mekaniği ve grafikler çok güzel. görev parkurları özenle seçilmiş, zamana karşı, yapılan tricklerle en yüksek xp'yi kazanma, parkurda gösterilen çemberlerden geçerek ilerleme gibi seçenekler var. yer yer, bir çok denemede altın madalya alamayınca çıldırtsa da, güzel.

3 tane harita var, alpler, alaska ve japonya olmak üzere. haritalar büyük ve detaylı. oyunda geçirilen süre boyunca yaptığın trickler, hız, akrobasi hareketlerine göre xp veriyor, bu da levet atlatıyor. 20'nci level'a kadar çıktım şu ana kadar. xp miktarı atılan takla, spin, yükseklik, çevredeki tehlikeli etmenlere göre değişiyor.

snowboard, kayak, wingsuit, rocket wingsuit, kızak ve yamaç paraşütü gibi seçenekler var. hatta air balloon bile gördüm. benim en sevdiğim snowboard.

haritada online olan bir çok insan var ve onlarla etkileşime girerek challange'ler ayarlanıyor belirli parkurlarda. bazı insanlar birbirleriyle free takılıyorlar geziniyorlar, bazıları da mücadeleye girişiyorlar.
    geçen gün tanıştığım biriyle alaska'nın en büyük dağı denali'nin tepesine wingsuit rocket ile çıktıktan sonra birlikte en aşağıya serbest iniş yaptık.

keşke kış ayında başlasaymışım ama yine de böyle devam. let's roll in the mountains.
1 entry daha
hesabın var mı? giriş yap