• bütün biscolata erkeklerini mi istersen yoksa bunu mu deseler hiç düşünmeden stafano derim. böyle bir gülümsemeye, öyle güzel bakışlara kim dayanabilir ki?
    illa bir tanım gerekirse de derim ki; tanımlamak için kelimelerin kifayetsiz kaldığı...
  • bana bakıp öyle gülse uğruna ömrümü adarım..
    daha da abartamam.. öyle çok beğeniyorum..
  • cahil periler'de iki erkeğin arasında tost olmuş öpüşürken bile bir kadına seksi gelebilen yakışıklı, çekici, seksi ve seksi erkektir*
  • cahil perilerde, o çok beğendiğimiz koray candemir bile yanında solda sıfır kaldığına göre hakikatli adammış doğrusu..
  • tous les soleils'de kendisine, oyunculuğuna, sesine bir defa daha hayran bıraktıran aktör.
  • ya tanri yaratirken torpil gecmis ya da annesiyle babasi pek bi seviserek yapmislar bu yavrucagi.
  • cok cekici bir adam. kesinlikle. ama fotojenik degil. fotograflarinin hicbiri o cekiciligini yansitmiyor bence. canli canli salinmasini endamini izlemek en iyisi.
  • güzel bakan adam.

her yiğidin harcı değildir öyle bakmak. gözler mükemmel renkte, yapıda, dokuda vs olabilir. ama o gözleri delici yapan, bakabilme kabiliyetidir ve herkes bunu beceremez. stefano accorsi ise, layığıyla yapıyor bu işi. izlediğim hemen her filmde konudan sapıp hipnotize olmuş gibi gözlerimi alamıyorum o gözlerden. gülümsemesi ise, tamamlayıcısı oluyor genelde o ölümcül darbenin.

ben bu adama bakarak resim çizmek isterdim. ne çok iş çıkardı ağız kenarındaki o anlamlı çizgilerden kim bilir. derinlerinde kaybolup, bir daha bulunamazdım muhtemelen. ki bulunmak isteyen de kim?

mükemmel üçlüler mazhar fuat özkan, neskafe şeker süt, metin ali feyyaz'sa şayet; mükemmel ikili de ferzan ve stefano'dur. ikisi bir araya gelince herhangi bir filme, fantastik boyutlar, insan aklının alamayacağı estetik görüntüler katabiliyorlar. stefano'yu en güzel, ferzan gösterebiliyor. ve ferzan'ın filmlerine de en çok, stefano yakışıyor.

umarım daha çok iş çıkar bu ikisinden.
  • gülümsemesiyle insanı eritme yetisine sahip adam. laetitia casta ile evlenip layığını da bulmuştur ayrıca.
hesabın var mı? giriş yap