şükela:  tümü | bugün
  • cahil perilerde, o çok beğendiğimiz koray candemir bile yanında solda sıfır kaldığına göre hakikatli adammış doğrusu..
  • bakışına kurban olduğumuz bi erkek. bu adamın yanına yaklaşsak sanki aşk kokacakmış gibi.
  • ya tanri yaratirken torpil gecmis ya da annesiyle babasi pek bi seviserek yapmislar bu yavrucagi.
  • fidel'in yüzünden adlı filmde görüldü ki kendisi pek güzel fransızca ve söylediği bir kaç kelimeden anladığımız kadarıyla da ispanyolca konuşabiliyormuş. ayrıca istanbul film festivali'nin açılışında saturno contro'nun gösteriminden önce de bayanlardan en çok alkışı aldığını belirtmek gerek. bunun dışında da gayet yetenekli bir oyuncu, severek izlemekteyiz.
  • cok cekici bir adam. kesinlikle. ama fotojenik degil. fotograflarinin hicbiri o cekiciligini yansitmiyor bence. canli canli salinmasini endamini izlemek en iyisi.
  • gülüşünü mükemmel kılan ağzının kenarındaki çizgilerdir. her hali güzel olan adamdır ayrıca. uzun saçlı-kısa saçlı, sakallı-sakalsız, bıyıklı-bıyıksız. saturno contro filmiyle okan bayülgen'e katılmasına çok sevinmiştik; ancak sevgili okan bayülgen, ambra angiolini ile ilgilenmekten pek fazla konuşturmamıştı kendisini.
  • güzel bakan adam.

her yiğidin harcı değildir öyle bakmak. gözler mükemmel renkte, yapıda, dokuda vs olabilir. ama o gözleri delici yapan, bakabilme kabiliyetidir ve herkes bunu beceremez. stefano accorsi ise, layığıyla yapıyor bu işi. izlediğim hemen her filmde konudan sapıp hipnotize olmuş gibi gözlerimi alamıyorum o gözlerden. gülümsemesi ise, tamamlayıcısı oluyor genelde o ölümcül darbenin.

ben bu adama bakarak resim çizmek isterdim. ne çok iş çıkardı ağız kenarındaki o anlamlı çizgilerden kim bilir. derinlerinde kaybolup, bir daha bulunamazdım muhtemelen. ki bulunmak isteyen de kim?

mükemmel üçlüler mazhar fuat özkan, neskafe şeker süt, metin ali feyyaz'sa şayet; mükemmel ikili de ferzan ve stefano'dur. ikisi bir araya gelince herhangi bir filme, fantastik boyutlar, insan aklının alamayacağı estetik görüntüler katabiliyorlar. stefano'yu en güzel, ferzan gösterebiliyor. ve ferzan'ın filmlerine de en çok, stefano yakışıyor.

umarım daha çok iş çıkar bu ikisinden.
  • dağınık messy saçlarıyla yakışıklı olmasa da gönülleri çalan le fate ignoranti'nin baş aktörü. laetitia casta'nın da uzatmalı nişanlısı.
  • cahil periler'de iki erkeğin arasında tost olmuş öpüşürken bile bir kadına seksi gelebilen yakışıklı, çekici, seksi ve seksi erkektir*