şükela:  tümü | bugün
  • 1998 atina dogumlu yunan genc tenisci.
  • itf gençler sıralamasında 1 numaraya yükselen tenisçi, yunanistan'ın uzun zamandır -belki de hiçbir zaman- üst seviye bir tenisçisi olmadı, kendisi itf başarılarını üst seviyeye de taşırsa maçlarına çok fazla seyirci gelir, ortamlar şenlenebilir.
  • wimbledon 2016'yı junior kategorisinde çiftlerde kazanan tenisçi.
  • gün itibariyle, teklerde dünya 91 numarası olan 19 yaşındaki tenisçi.
  • 1.93’lük genç yunan tenisçi. an itibariyle katar’da richard gasquet karşısında ilk seti 6-3 aldı. çok etkili bir tek el backhandi var. yeni jenerasyonun ilgi çekici tenisçilerinden.
  • barcelona açık atp 500 turnuvasında final oynayacak genç tenisçi.

işin asıl ilginç yanı ise diego schwartzman (17), dominic thiem (7), pablo carreno busta (11) gibi ilk 20'deki oyuncuları yenerek finale gelmiş olması.
  • gelecekte isminden cok soz ettirecek olan yunan tenisci. barcelona acik atp'sinde guclu isimleri set vermeden yenerek finale cikti. finalde de nadal'la karsilasmasi muhtemel.

(bkz: buralar değerlenir)
  • star olmaya aday 19 yaşındaki yunan tenisçi.
    şu anda 44 numarada.
    önünde kemiksiz 15 sene var. kariyerini iyi yönetir ve disiplinli çalışırsa buralar dolar taşar.
    takipteyiz stefanos.
  • barcelona'da yendiği thiem'le paris'te muhtemelen rövanş oynayacak tenisçi, bu muhtemel ikinci tur eşleşmesinin turnuvanın kaderini belirleyecek kadar olmasa da, en azından kurada yer aldıkları bölümün kaderini belirleyecek kadar önemli olduğunu düşünüyorum.
  • yeni jenerasyonda ki gözdem olan komşu oğlu tenisçi. çift el backhand bana her zaman daha çekici gelmesine rağmen servisi, forehandinin büyüklüğü ve korttaki olgun tavırlarıyla ilgimi çekmeyi başardı.

tarzı da bana eski tenisçileri hatırlattı bu da diğerlerinden sıyrılmasında etken olabilir. graf, sampras tarzı tekniği var. tez vakitte masterslar grand slamler kazanması dileğiyle.