şükela:  tümü | bugün
  • birmingham dogumlu jamaica kokenli bir kadin dancehall'cu. ergenlik caglarini hollanda'da gecirmis. rotterdam'ki azinliklardan muzikal anlamda cok etkilenmis. portuguese, suriname, spanish hatta turk muzigi gibi bir cok muzigin kendi tarzini olusturmasinda cok etkisi olduguna inanan bir dancehall artisti.

turk muzigini ne zaman duysam cocukluguma dondurur beni gibi soylemlerde de turk muzigine bir cok yerde selam cakmistir.

rotterdam'da yasayan birisi olarak gecmisini bilmeden muzikal tonlamalarindan dedim bu kadinin buralarla alakali bir olaylari var ama dur bakalim sonra bir baktim cho ile falan featuring yapmis.

neyse iste guzel artist tarzini bozmadan gittikce buyuyor tutamiyoruz zira french montana ile yeni bir single yapmis. oncesinde yine demi lovato ile bi olaylar olaylar. drake ile de calisacaklarmis buyuk ihtimal drake'in yeni albumune konuk olacak gorecegiz...
  • geçtiğimiz yılda birkaç tekli çıkarmış, ama bu yıl daha bi tanınmaya başlamış şarkıcı. teklileri pek tutulmamış olsa gerek.

demi lovato'yla düet yapması iyi oldu onun için. artık buradan yürür gibi. genç baya. 91'li.

şöyle içerisi absürd paylaşımlarla dolu bir instagram hesabı da mevcut.
  • sol frame'de gorunce yeni bir cesit ic camasiri sandigim; ancak aslen sarkici oldugunu ogrendigim kisi.