• toplam 125 milyon dolar değerinde xlm'i başvuran herkeze 25'er dolar karşılıksız dağıttığı için saygımı kazanmış olan kripto para.

bu aralar değerinin düşmesini bedava dağıttıkları coinlere bağlıyorum. bedava alanlar bozdurup sistemden çıkıyorlar heralde. hala bedava xlm'nizi almadıysanız bu linkten alabilirsiniz. https://www.blockchain.com/getcrypto refli mefli değil korkmayın.
  • gün itibariyle 0.0002287 sats seyiseinde olan token. alt coinlerde güvenli liman arayanların tercihi olabilir şu sıralar. bitcoin dominance biraz gerilediğinde fiyatı buralardan minimum %30 seviyelerinde artacaktır.
  • (bkz: #87042726)

an itibariyle %25 cepte. değerlendirenlere hayırlı olsun.
  • (bkz: #86601964) money asia 2020 pazartesi. elinde olan pazartesiden önce satmasın.

coinbase falan geyik. pazartesiyi bekleyin.

edit: 0.138 ve 0.178 önemle izlenmeli. ben sapık bir announcement bekliyorum orası ayrı.
  • beklediğim gibi sapık bi announcement gelmedi. facebook ya da büyük 3-4 bankanın ıbm bww kullanmaya başlayacağını açıklayacaklarını düşünüyordum, olmadı. 0.118'in de üstüne çıkamadı bu nedenle. açıklama dedikleri şey zaten benim buraya kaç ay önce yazdığım ıbm bww'ın kullanıma yavaştan başladığından başka birşey değil. ancak bir nokta da bu da önemli. nedenini fiyat açısından aşağıda açıklayacağım.

normalde buralardan tüm portföyü boşaltıp 0.03-0.06 arası beklemem gerekiyor ancak satmayacağım. çünkü artık yukarıda da "bu da önemli" dediğim konu var masada. her an karşımıza x,y bankası da sisteme dahil oldu haberleri gelebilir, her an fiyatlar zıplayabilir. (arkada ibm var, her an kimin işin içine dahil olacağı tamamen süpriz) o yüzden btc de 2500 leri beklediğim için satmam gerekse de satmayacağım.

aşağıyı beklemeye devam. buy spotlar için yazarım ilerde. bir de jed in yerine firefox coo sunu ceo yapması iyi oldu sdf'nin. jed de benim gibi, süper fikir üretip, başlayıp, sıkılıp kaçan bir adam. o yüzden ceo koltuğu ona göre değil. bana kalırsa sdf'yi komple ıbm kontrol ediyor olacak ileride ki sağlıklı bir durum.

özet: mevcut xlm portföyünü koruyorum, 0.03-0.06 arasını ciddi alımlar için bekliyorum. yazın sonu güzel olacak.
  • blockchain.com'dan dijital cüzdan açıp üyelik onaylama işlemlerinin tamamını (kimlik vs. dahil) tamamladığınız takdirde ücretsiz sahip olabileceğiniz coin. bana 227 adet gönderdiler. değişiyor mu değerine göre bilmiyorum. sorunsuz binance'a transfer ettim.
  • 3 aydır elimde olan, çok güzel projeler ve antlaşmalar yapmasına rağmen,coinbase'e eklenmesine rağmen bir türlü yükselmeyen coin. ripple'a rakip coin,uçuşa geçmişini bekliyoruz artık(bkz: xrp)
  • blockchainden 227 adet geldi. paribu'ya aktarım 134tl karşılığı sattım. allah bereket versin.*
  • amk airdrop’u bir tek bana gelmeyen coin.
  • anitibariyle blockchain com daki xlm leri mi ışık hızıyla aktaran coindir.

memo ve adresi girdim gönder dedim ve gitti saniyede hatta binance ın otomatik maili bile bir dakka sonra geldi o kadar hızlı yani.

helal
hesabın var mı? giriş yap