şükela:  tümü | bugün soru sor
 • manchester city orta sahasının irlandalısı. 1986 doğumlu, böyle olunca da gelecek vaat ediyor demek gerekiyor ama zaten o geleceğini hazırlamış. 19 yaşından beri milli takımda da, altyapısından yetiştiği city'de de forma şansı buluyor.

  özel hayatında ortaya attığı bir yalanla irlanda'yı ayağa kaldırmıştı zamanında. bir milli maç öncesi, sevgilisinin federasyon yetkililerini arayarak, ireland'ın büyükannesinin öldüğünü söylemesiyle başlamış her şey. bunun üzerine sevgilisini arayan futbolcu durumun aslında öyle olmadığını öğrenmiş. kendisini yalnız hissettiğini dile getiren kız arkadaşı, böyle bir yola başvurduğunu, federasyonun da ancak böyle bir mazerete izin verebileceğini söylemiş. irlanda futbol federasyonu hemen kendisi için özel uçak kiralamış, genç futbolcu da bratislava'dan büyükannesinin cenazesine pardon sevgisilisinin yanına uçmuş. nedendir bilinmez federasyonun ertesi gün yaptığı araştırmalarda büyükannenin hala hayatta olduğu ortaya çıkmış. sonrasında binbir özür ve itiraflar, ardından gelen özür kabulleri vs.

  irlanda futbolu için çok değerli olmasa, bu hatası affedilmezdi diye düşünüyorum.
 • kimden etkilendigini bilmesem de sirtini boydan boya boyayan adam. tek kanatla ucamaycagi icin iki devasa kanadi vardir.

  http://images.teamtalk.com/…30/ireland1_1544584.jpg

  http://static.guim.co.uk/…ikeegertonempics-2560.jpg
 • bu yaz adanın dört büyük ekibinden birine transfer olması beni hiç şaşırtmayacak...
 • city'den ayrılma ihtimali belirmiş durumda. misal fenerbahçe bugün cristian baroni'den kurtulsa ve bu adamı emre'yle beraber orta sahaya koysa takır takır işler ama hayal dünyası tabi.

  bu arada bu adam city'den giderse sebebi direk roberto mancini'dir zira sezon başında çok iyi bir performansı vardı kendisinin.
 • ingiliz medyasında adı galatasaray ile anılan adam. gelmesi bana göre imkansız ama gelirse de hakikaten olay olur.
 • gelebilme ihtimali elano takımda durduğu sürece sıfırdır. sebebi parasal açıdan değil sadece geçen sene elano m.city'den ayrıldıktan sonra yaptığı açıklamalar yüzünden sıfırdır bu ihtimal. he elano ayrılsa bile gelme olasılığı biraz artabilir. *
 • aston villa'nın satışa çıkardığı futbolcu.
 • galatasaray 'a gelsin istediğim sağ açık ve sağ iç futbolcu.