şükela:  tümü | bugün
  • şimdi efem, bu kişiyi ben esasen "comedy central presents" serisinden random bir bölüm çekip öyle tanıdım... baktım ayrıca bir dvd de çıkartmış, "live at the el rey" isimli.
    onu da çektim, beğendim şahsen..

standup olayına yeni bir soluk getirdiği inancındayım, tek başına çıkıp akustik gitar eşliğinde şarkılar söylüyor.. e şarkılar komik tabii..

ama farkı şu ki, şarkının beklemediğiniz yerinde espri patlıyor, bir de müzikal olarak da gayet yetenekli bir kişi olduğu kanaatindeyim kesinlikle..
    bu yeteneği espritüelliğiyle güzel kombine etmiş, ortaya güzel bir ürün çıkmış.
    hem müzik dinliyor, hem eğleniyoruz...
    mimikler açısından da dinlemek yerine özellikle seyretmenizi tavsiye ederim.
    önce "comedy central presents - stephen lynch", sonra "stephen lynch - live at the el rey" olarak izleyiniz...
    (çekebileniniz emüle*'den çekiniz)

ileride patlama yapabilir bu genç yetenek... yolu açık olsun diyorum.

daha da detaylı bir ön bilgi için bkz:
    http://www.stephenlynch.com/
  • i'm the only gay eskimo, gynecologist, dead puppies, lullabye, special olympics adlı dinleyeni gülmekten kırıp geçiren (bir de anlayanı elbette) başyapıtlara imazsını atmış komedyen/müzisyen
  • tek vucut olmu$ stephen king ve david lynch ekolu..
    biri yazardi biri cekerdi.. bizde izler mest olur meee'lerdik..
  • bütün sarkilari kahkaha garantili olan müthiş singing comedian.

"to carry on my evil ways i went and had a son
    and now he makes his living as a singing comedian." beelz adlı şarkısından
  • hala nasil cok unlu olamadigini anlayamadigim adam. su ana kadar olmamissa zaten bundan sonra da zor. hatta 2009'da ikinci bir album cikarmis haberim bile olmadi. ilk albumu 2000 yilindaydi ve bu sarkilari canli soylerkenki performansiyla kirip geciriyordu milleti. gay, special fred**, superhero vb oldukca basariliydi.
  • minibüste, otobüste; insanların size "niye mal mal sırıtıyor lan bu dümbük" diye bakmalarına sebep insan.
    her parçası harikuladedir kendisinin.

jack black'in film çekmeyen versiyonu gibi düşünülebilir.
  • bi arkadaş sayesinde yeni keşfetiğim fakat başa sarıp sarıp bana d&d dinlettiren çılgın herif.

it's d&d fighting with the legends of yore
    it's d&d never kissed a lady before
  • müzikal yeteneğini ve espritüel zekasını harmanlayıp ortaya muzzam çalışmalar çıkaran şarkıcı-komedyen.