şükela:  tümü | bugün
369 entry daha
  • ahahha dünkü güncelleme öncesi ayakkabım kayboldu. ticket açtım ama herhangi bir cevap geleceğini sanmıyorum.

edit: geldi ayakkabılar.
  • her nft oyun projesi gibi ilk girenlerin uyguna girip güzel miktarda paralar kazandığı bir move to earn projesidir. şuan girmek özellikle türkiye şartlarında oldukça pahalı ayrıca oyun açılalı baya bir süre olduğu için risklidir. bu tür projelerin genel ömrü 1-2 ay arası oluyor malesef. en başta whiteliste katılarak ya da çok düşük miktarlarda para harcayarak girmek mantıklı. yoksa tren kaçmış oluyor.
    benzeri bir uygulama da step app'tir. henüz başlamaması nedeniyle değerlendirilebilir. dün gece itibariyle oyun içi kullanılacak fat coinin ücretsiz dağıtımı başladı. ücretsiz olarak günlük fat kazanmak isteyenler aşağıdaki linkten mail adresleriyle kayıt olabilirler.

kayıt linki
  • kendi ref reklamını yapmak için bok atılan uygulama. ahahahahaha
  • erken girenlere elbette ki daha fazla kazandıran, sonradan girenlere de (azalarak da olsa) kazandırmaya devam eden move-to-earn projesi. şu "erken girenler kazandı" deyip koskoca projeye sallamak da en kolayı olsa gerek. ben de en başta girmedim, sonradan girdim. çok da araştırdım, şu an 3 ayakkabının maliyetini çıkarmaya 4-5 gün kaldı. gerisi de cebe kar. bence hala da geç değil. her halükarda yatırım yapacak olan çok iyi araştırmalı, buradan yatırım tavsiyesi alınmaz zaten de ne olumlu ne de olumsuz yorumlara hemen aldanmayın. benim durumum bu şekilde mesela. ihtiyaç halindeki parayla hele, zaten yatırım yapılmaz. burası önemli.

ayrıca hala yapmayanlar için ikinci bir projeden bahsedelim: stepapp. stepn rüzgarından nasibini aldı ve herkes şu an buraya hücum ediyor. araştırın.
    bu yeni uygulama içinde kullanılacak fat pointler için kayıt toplamaya başladılar. kaydolarak bir yerden başlamanız gerekiyor, emaile gelen kodu girip kaydınızı tamamlayın. sonra ref linkinizi oluşturun ve siz de bununla yeni kişilere ulaşmaya çalışın. ne kadar fat point daha sonra o kadar değerli olacak. buradan kaydolabilirsiniz.

türk telegram grubundan daha fazla bilgi alabilirsiniz: https://t.me/stepapptr
  • her yarım enerjide yürüyüş yapmak kesinlikle daha kârlı. çünkü mantık net; her para ödediğinde 0,2 enerji çekiyor. 0,5 enerjiyle gittiğinizde yine 0,6 enerji harcıyor ve parayı ona göre veriyor. benim ayakkabıda yarım yarım gitmekle 2 tam enerjiyle gitmek arasında 1-1,5 gst oynuyor.
  • oyun daha beta aşamasını bile tamamlamamış, komple açılmış demek yanlış. buna rağmen bitti kafasına girmek çok mantıksızdır. henüz günlük aktif kullanıcı sayısı 1 milyona bile ulaşmadı. potansiyel olarak kompleks olmayan ve her kişiye ulaşabilecek bir oyun. 10 milyona kadar yolu var ve ekmek yedirir. 10 milyon kullanıcı olduktan sonra bitiyor mu bitmiyor mu konuşuruz
  • günlük 12 net bırakıyor bir ayakkabım.
    diğeri günlük 8 gst net.
    totalde 20 gst. tamir masrafları düştükten sonra kalan bu. 1 gst şu an 3 dolar civarında. 2.5 diyelim, 50 dolar yapar. 750 lira.
    allah'tan belamı mı istiyorum? :)
  • 42909131
  • doğrulama kodu arayanların 90047800 kodunu kullanabileceği uygulamadır.

bu entry kod kullanıldıktan sonra imha olacaktır.
  • kodu karaborsa olan uygulama. kendi discord kanalında 12 dakikada bir kod veriyor ama yetişmek mümkün değil.
3 entry daha

hesabın var mı? giriş yap