şükela:  tümü | bugün
 • bulunduğunuz ruh haline göre veya o anda anda uğraştığınız işe göre şarkı listeleri oluşturan bir internet radyosu. güzel şarkı seçimleri ile last fm'den sonra ilaç gibi gelen site.

  http://www.stereomood.com/
 • harika, harika bir siteymiş. bu gibi sitelere göre en büyük artısı; popülerden çok, kıyıda köşede kalmış ya da keşfedilmeyi bekleyen şarkı ve şarkıcıları dinlemenize olanak sağlaması. üstelik beğendiğiniz herhangi bir şarkıyı istediğiniz zaman yeniden dinleme olanağına da sahipsiniz. çok sevdim, şukela vermek istiyorum!
 • çok güzel bir sitedir. yalnız bazı yanlış anlamalara sebebiyet verebilir. şöyle ki "sleepy" modunu uyanmak için değil uyumak amacıyla seçmek lazımdır. yani sitenin amacı iyi hissettiğin zamanlar güzel hoş da, kötü hissettiğin zamanlar insana zarar verebiliyor. bu sebepledir ki "change my mood" bölümü yapılabilir.
 • cinema moduna girdiğinizi söyleyince süper soundtrackler, make love moduna girince sevişme arka planı şarkıları çalan internet radyosu.
 • bir arkadaşımın çok alakasız bir şekilde bana linkini yollaması sonucu keşfettiğim ve kendimi bir anda kaptırdığım internet radyosu. ancak bazı modlarda şarkılar karışabiliyor. tabi az bilinen şeyler olduğu kadar, epic modda nothing else matters ile karşılaşabiliyorsunuz.
 • ilaç gibi bir site; hele yeni uyandıysanız ve uyanınca huysuz oluyorsanız just wake up seçilip güne güzel bir geçiş yapılabilir. yeni yeni isimler ve şarkılar keşfetmek de cabası.
 • her kimse üşenmemiş, benim yıllardır yapmak istediğim kategorizasyonu yapmış resmen. sanırım yaklaşımlarımızda temel bir fark olmuş..

  ben zulada bulunan bütün mp3'lere bir mod* atayarak bir sonuca varmayı hedeflemiştim, ki bu ahval ve şerait altında bu kadar zaman ayırarak bu işi yapabilmem olanaksızdı aslında. stereomood kişisi ise muhtemelen önce modları tanımlamış, sonra da bu modlara uyabilecek şarkıları seçmiştir ki bu çok daha akla yakındır, anlamlıdır.

  son derece faydalı bir site, yeni melodik ufuklara yelken açmak için birebir.
 • ana sayfasında
  * dreamy
  * energetic
  * calm
  * reading
  * lost in thought
  * melancholy
  * happy
  * need of love
  * make love
  * romantic
  * christmas
  * cool
  * epic
  * relax
  * sleepy
  * let's party
  * cinema
  * chill
  * feel like crying
  * just wake up
  * untroubled
  * sad
  * it's raining
  * vintage
  * snuggle
  * sunday morning
  * asleeping on my feet
  * sunny day
  * beach party
  * lonely
  * optimistic
  * road trip
  * elegant
  * summer
  * groovy
  * mellow
  * smoking
  * sexy
  * candlelit dinner
  * pump up the volume
  * peaceful
  * the dream
  * napping
  * funny
  * dinner with friends
  * bored
  * trabalho
  * writing a research paper
  * psychedelic
  * digital
  * dressing up
  * travel
  * chillout
  * driving route 66
  * trippy
  * high
  * focus on
  * berlin calling
  * cooking time
  * sloth
  moodlarına yer veren oluşum..

  ancak aynı ana sayfada "listen to the music that best suits my mood or my activity" diyerek bizi kendi mooduna uyan şarkılara yönlendirmesi de garip olmuş
 • "valla ben düşündüydüm la bunu" dedirtecek site. hakkaten güzel kullanışlı iş gören bir müzik sitesi. yeni şarkılar, şarkıcılar keşfetmenin de en güzel yolunu sunan yer aynı zamanda.
 • an itibariyle kullanılamayan site, müziğe ara vermişler.