şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ekli videoda anlatılan yöntemlerdir.

  buna ek olarak tarafımca basitçe uygulanan bir yöntem de bulunmaktadır. bacaklar ince ve ve üst vücut angus danası gibiyse, yani johnny bravo şeklinde bir vucudu varsa steroidlidir.
  bunun sebebi genetik limit, o bacaklar ince ise ince kalır arkadaş, doğal vücut geliştirme yapsa ince ama yapılı vücudu olur bu tiplerin, altı ince kalıp üstü dana gibi şişiyorsa kesin olarak steroidlidir. ve steroidin tüm yan etkilerine (pipi küçülmesi, kalp krizi, kanser) adaydır.

  edit: bacaklar inceyse bacak çalışmayıp sadece üste önem veren bir angut olabilir demişler. olabilir ama onlar da sadece haftada bir kaç gün veya en iyi ihtimalle her gün bir iki saat çalışmayla angus danası gibi olmazlar zaten. az bir çalışma ile öyle oluyorsa kesin steroidlidir. az çalışmadan kastım günde 5-6 saatten azdan bahsediyorum. düzgün bir işi olan bir insan o kadar vakit ayıramaz ve düzgün işi olduğu halde vücudu öyleyse kesin steroidlidir.
 • kaslarına elektrot dalga örüntülerini izlemektir.
 • geçen sanırım tlc'de steroidle şişmiş bir adamın dramı anlatılıyordu. con'un her yeri kas ama balon gibi. hiç bir güç yok falan tarzında eziyorlardı adamı. trajediydi.gözlerim doldu.
 • en düşük iq'ya sahip vücut geliştirmeciler bunlardır genelde. muhabbet edip anlayabilirsiniz.
 • steroidle şişmiş olduğunu düşündüğüm birinin videolarını izleyerek öğrenemeyeceğimi bildiğim yollardır.
 • anlamanın en kolay yolu omuz kaslarına bakmaktır. omuz kasları vücudun diğer bölgelerine göre anormal derecede gelişmiş ise kesin steroid kullanıyordur.
 • dışarıdan bakınca kasları görülenlerin hepsi yapıyor. doğal beslenme olayı hikaye. o hormonlar olmadan o kaslar öyle çıkmaz ve gelişmez.

  sağlığa ciddi zararları olan bu hormonların, fiyatları da çok pahalı hale geldi. dolarla yurtdışından alınıyorlar çünkü.
 • saygı göstermek gerekir.adam inandığı yolda istediğini yapar ki bu iş bilimsel bir iş sandığınız gibi,aa bu steroid alıyor yarrağı yedi diye bir durum yok.bu işi profesyonel olarak yapan sporcular var.ama amatör bodybuilding yapan birisi olarak karşıyım çünkü sporun temel amacı sağlıklı bir yaşam sürmek olmalı.
 • en kolay yolu jinekomasti
  sırtta ve yüzde aşırı sivilcelenme bir başka yan etkisi bu ilaçların.
  omuz ve trapez bölgesinde orantısız büyüme.
  1-2 ay gibi kısa sürede hızlı gelişme.
  ayrıca az çok bu spordan anlıyorsanız da %10 gibi define yağ oranlarında belli bir kütlenin üstüne çıkmanın imkansız olduğunu bilirsiniz. kabaca doğal olarak iri yarı görünebilirsiniz.
  doğal olarak parça parça kaslı da görünebilirsiniz.
  ama ikisi bir arada olmaz.
 • benim farkettiğim gergin olmaları/gözükmeleri ve yukarı da belirtildiği gibi aşırı derece de sivilcelenmeleri ve çok ter atmaları.. ayrıca girdikleri ağırlıklar da yüksektir kaldırılan ağırlıklardan bile anlaşılır gibi duruyor.