şükela:  tümü | bugün soru sor
 • aşırı steroid kullanımı neticesinde steroidlerin androjenik etkilerinin katlanması sonucu gözlenen, bir nevi delirme hali. bu sendroma maruz kalanların salonlarda aletleri kırdığı, adam dövdüğü, sağı solu dağıttığı söylenegelmektedir. steroidlerin yoğun olarak kullanıldığı amerikan futbolu, vücut geliştirme gibi sporlarda amatörlük ile profesyonellik arasında sıkışmış adamlarda görülür genelde.
 • belli bir süre antrenman yapamayınca steroid kullanıcısı olmasan bile gözlenebiliyor. vücuduna direnler bağlı, sargılar içindeyken, trafikte korna çalan adama camdan fırlayıp, uçmak gibi şeyler..

  allah bizi sporsuz bırakmaya.
 • (bkz: roid rage)
 • menhealths'de okumuştum sanırım. sporcu bi eleman düzenli olarak ayda bir steroid kullanıyormuş.acayip etkisini görmüş fakat bir süre sonra her şeye çabuk sinirlenir hale gelmiş ve saçları falan dökülmeye başlamış. en sonunda adam karısına bağıracak raddeye gelince bırakması gerektiğini anlamış ve bırakmış.
  sonuç: steroid falan bunlar hikaye adam gibi gidip sporunuzu yapın beslenin iyi uyuyun. bırakın 1 yıl geç çıkıversin kaslarınız ama sağlıklı bi şekilde oluşsun.
 • (bkz: storeoid)
 • bunu bastıramayan insanlar genelde bu sporu hava atmak ve sair için yapanlardır. ilk çağda yaşadığımız için güçlü olmanın çok önemli olduğuna bu yüzden herkesi dövmek gerektiğine inanırlar. yani bu işi profesyonel yapan veya tamamen kendi beğenisi için yapan adam steroid kullanıyorsa öfkesi falan olmaz.
  bir de en büyük özelliklerinden birisi kendilerinden daha iyi natural vücutlar gördüklerinde onlara saldırıp, kavga çıkartmaktır. kimisi dayak yediğiyle kalır, kimisi saldırdığını döver.

  not: valla yemedim lan. sayılmaz yani. benim yanımda kızlar vardı, hem onlar kaç kişiydi. onların tipi görceksin bir de.
 • baya ipsiz sapsız, bir sike derman olmamış genç güruhun steroid kullanması sonrası 10-20kg daha fazla basıp daha iri durdukları için, kanlarına enjekte olan testesteronla kung fu öğrendiklerini zannederek içine girdikleri "mood".

  rövrövröv diye iki gram kas kütlesi yapıp sağa sola lafla ateş edip rahatsızlık veren tiplerin oraya sadece formda kalma amaçla geldiği belli olan, efendi efendi işini halledip çekip giden eski müsabık 1,70lik boksör tarafından çenelerinin ellerine kolayca verilebildiğini görmüşlüğüm var.

  kullanın, kimse karşı değil, vücut sizin ama başkasına salça olmayın yada sizden az kg kaldırabiliyor diye eziklemeyin.