• bu tenekenin babası multimilyoner bir amca olduğundan geldiği konuma ulaşmak için zerre çaba sarfetmiş bir insan değildir. lan adam 30 yaşına kadar baba parası harcamak dışında bi bok yapmış değil. üniversitedeyken bir plak şirketi kurmuş ama o da daha 2-3 yıl evveline kadar duyulmuş bir şirket değildi.
    muhtemelen "aga yaş oluyor 30, artık hayatıma bir yön vermem lazım. ne yapsam? ne yapsam? dj olayım amk hem kolay hem de param var yıllarca partiden partiye aktım para akıttım, deli gibi çevrem var." gibi bir düşünceyle piyasaya atlamıştır bu tırt teneke.
  • instagram hesabında şöyle bir fotoğraf paylaşan dj.
  • edm'nin ne kadar kötü bir müzik olma yolunda gittiğinin en büyük kanıtı olan dj. melodik olmayan müzik ve içine her türlü sesin katıldığı iğrenç droplar... tabi elektronik müziğin en seçkinleri underground duruma düştükleri için bu müzikler piyasayı süpürüyor.
  • crowd surfing yapacam diye hayranlarından birinin boynunu kırmış olan dj/producer müsvettesi. bu adama müzisyen muamelesi yapan adam müzik cahili ayrıca da gerizekalıdır.

kaynak
  • dj'lik yaparken önceden mixlediği setleri insanlara yedirmese daha çok sevebileceğim capon. dim mak'ın sahibidir.
  • gaz yoksa pasta atsinlar ekolundendir kendisi. gazin kokude bizde olunca dayanamamis sokaklara vurmus kendini tabi.
  • müzik yaptığını zanneden gudik dj. gelmiş geçmiş en igrenc dj olabilir kendisi. şaka gibi.
  • amerikalı, çok başarılı, çok gaz remixleri olan electro house müzisyeni/dj'i. the bloody beetroots ile düet yaptığı warp 1.9 ile tadılmaya başlanabilir.
  • ölesiye-öldüresiye nefret ettiğim ilk ve tek japondur. ne kadar japonsa artık..

o her sahneye çıktığında, her parça adı altında etrafa sıçtığında kitaro'nun ruhuna bir uçan tekme daha inmektedir.

sevmeyiniz, sevdirmeyiniz.
  • gerçekten berbat bir dj ve prodüktör. işin komik tarafı bu adam 2000' lerin ortalarında piyasaya ilk çıktığında electro-clash,rave falan yapıyordu. sonra ne ara bu kadar kötü bir müzik icra etmeye başladı bilemiyorum. tomorrowland' deki yeni titanic remixi ve beyin yakan videosu için buyurun buradan yakın.
hesabın var mı? giriş yap