şükela:  tümü | bugün soru sor
  • amerikalı, siyahi bir radyocu ve komedyen...
    son olarak da yazar...
    act like a lady think like a man adında erkekler ve ilişkiler konusunda kadınlara rehberlik edecek bir kitap yazmış ve en çok satılanlar listesine bir numaradan girmiş...
    bir müddettir de oprah winfrey show başta olmak üzere amerikadaki televizyon programlarının en reytingi yüksek konuklarından biri...
    ben bu tip kitapları çok sıkıcı ve işlevsiz bulurum ama adam konuşurken gerçekten mantıklı şeyler söylüyor, muhabbeti de çok tatlı, şeker bir herif...
    belki bir nevi kişisel gelişim kitabı olarak sayılabilecek bu tarz kitaplardan hoşlananlar , bu adamın yazdıklarını ilgi çekici bulabilirler...
    gerçi türkiye'ye henüz geldi mi veya türkçe'ye çevrildi mi bilemiyorum...
  • maymunlardan evrildiysek, niye hala maymunlar var? sorusunu ilk soran yarım akıllı.
  • şöyle bi olay yaşamış siyahi, dikkatinizi çekiyorum, siyahi bi abimiz.

not: top comments'de gebertiyor ayrıca.

--- spoiler ---

steve harvey is pissed cause his penis is still the same as when he? was 16

--- spoiler ---
  • amerikalı televizyon ve radyo programcısı. adam baya iyi ama onu özel yapan yanı sadece richard pryor*ın yolundan giderek milyonlar kazanılabileceğini göstermiş olması bence. taklit ediyor demiyorum aynısı.
  • bugün doğum günü olan abimiz. 57 yaşına girmiş bulunmakta.
  • kendisinin sabah kuşağı programı steve harvey show aylardır guilty pleasurelistemde üst sıralarda yer alıyor. ateizm hakkında çok saçma yorumları var, evrim teorisi..vs bahsettiği konularda hiçbir bilgisi olmamasına rağmen yorum yapıyor. her iki cinse karşı cinsiyet ayrımcılığı had safhalarda. programının ask steve bölümünde--ki en şahane bölüm--izleyiciler bir problemlerini anlatıp steve harvey'den tavsiye istiyor. bu bölümde her hafta kadınlara önerisi seksi silah olarak kullanmak. partnerinizin birşey yapmasını mı istiyorsunuz; seksi ödül olarak sunun. birşey yapmamasını mı istiyorsunuz; o şey olana kadar seks yapmayın.

ama adam harbi komik. insanlarla konuşma tarzı olsun, ailesinden ve geçmişinden bahsederken ki tavrı olsun, gayet içten, iyi bir insan gibi de duruyor. ki bu nedenle olsa gerek oprah winfrey'den, ellen degeneres'e sektörde çok başarılı ve sevilen isimler de kendisine destek oluyor.
  • family feud'da produksiyonca secilen numunelik yarismacilarla laflarken yuzundeki "allaaan salaa" bakisina ve zoraki gulumsemesine bayiliyorum. bunun disinda bos beles bir adamdir.
  • uluslarası canlı yayınlanan beauty pageant 2015 in sunucusu olan ve canlı yayında yanlış yarışmacıyı kazanan ilan eden sonra da asıl kazanana tacı alıp veren komedyen abi.çok fena dalga geçiliyor şu an sosyal medyada.
  • uluslararasi arenada fenerbahcenin yasadigi yanlis anons benzeri bir hadisenin musebbibi olmus. basta miss universe birincisi kolombiya dedikten sonra ozur dileyip kendisinin en onde gidenlerden oldugu ancak resmi sonucun filipinler oldugunu soyleyerek taci asil sahibine iade ettirmis.

asagidaki linkte olay ani ve komik tweetler mevcut:

http://www.usatoday.com/…universe-mistake/77682178/
  • şu an yatacak yeri olmayan sunucu, komedyen, her neyse işte ondan. yapılır mı ya o kıza?

(bkz: miss universe 2015 anons skandalı)