*

• bi ara türkiyede top kosturan arap futbol'cu. turk halkına uyumu ve televole sayesinde ünlü olmuştur.
  • hakkatten zeki bi adamdir bu kompela, 3 senede canavar gibi turkce konusur olmustur, sempatiktir de bence ama sonra azitmis maymun olmustur, ben basta guluyodum acikca soylemek gerekirse adam da ki cesarete rahatliga sapka cikariyodum, akbinde o sapkanin icine buyuk abdestini etti esek sipasi.
  • "bana pizivink didi" repliği ile akıllara kazınmıştır
  • turkiye'ye gaziantep spor tarafindan getirildi. sonra canakkale dardanel spor'a transfer oldu, zaten gaziantep'teyken televole'lerle yeterince hasir nesirdi ve transfer olduktan sonra o donem canakkale dardanel spor'dan aldigi paradan daha buyuk bir para teklif edildi star tv tarafindan kendisine, ve o da tercihini showman'likten yana kullandi. o donemler spor magazin programlari cok populer oldugundan. ona da yeni bir konsept bulunup spor talk show gibi bir sey yaptirilmisti, ve program basarisiz oldu... daha sonradan adi kacakcilik davalarina karisti cokca, simdi kadikoy'de saat sattigini dusunuyorum.
  • gevezenin programında dj $ah tarafından taklidi yapılan eski futbolcu.

(bkz: kompela/6)
    (bkz: yanlı$ entry girmek)
  • evet turkceyi sular seller gibi ogrenmistir kendisi ve sevimlidir de. ancak yabanci dil ogrenen herkes gibi o da deyimlerde cuvallamis ve bir keresinde tuylerim diken diken oldu demek isteyerek, kollarimdan boyle boyle bi seyler cikiyo abijiim demistir. ayrica konusmasi bana direkt lemanyaktaki cuma'yi animsatiyor.
  • bir dönem televizyonda kibariye ile birlikte eğlen coş işte kiboş adlı bir show programı yapmışlığı da vardır.kibariye kendisine kompiş şeklinde hitap ederdi*
  • su aralar guney afrikanin guclu takimlarindan birinde yardimci teknik direktorluk yapan eski guney afrika milli takimi kaptani.
  • komik turkce aksaniyla bir donem talkshow bile yapan cukulata renkli futbolcu. daha sonra, kacak mercedes davasindan sinirdisi edildi.
hesabın var mı? giriş yap