şükela:  tümü | bugün
 • bir ayakkabı markası.

  http://www.stevemadden.com/
 • bir ves deri ithalati...
 • christian louboutin taklitcisi, emege saygisiz, boykot edilesi marka.

  modelleri alir, aynisini yapar, steve madden ya da madden etiketlerini basar 700 dolarlik ayakkabiyi 100 dolara satar. utanmasa tabanini da kirmizi yapacak ya.

  (bkz: miss marple)
  (bkz: emily)
  (bkz: vamp)
 • amerikada ayakkabi outletlerinde muhtesem modellerinin buyuk numaralari 30 dolar gibi super fiyatlara bulunabilen sahane ayakkabi markasi.
 • artık turkcell hatlı telefon numaramı ellerine nerden geçirdilerse ankara'da yaşayan şahsımı sürekli mesaj atarak ha bire istanbul'daki mağazalarına davet eden ayakkabıcıdır; hayır bunlardan daha önce bir şey almışlığım da yok. üstelik erkeğim. kardeşim neden taciz ediyorsunuz beni kadın ayakkabısı için? zaten nişanlım kendi ayakkabılarını kendisi alıyor; metresim sevgilim de yok ki ona ciks ayakkabı alayım.

  dolayısıyla öncelikle diyorum ki numaramı bu arkadaşlarla paylaşan vatandaşın kıçına steve madden'ın en sivri topuklu ayakkabası girsin; ardından da ekliyorum bu mesajı habire bana gönderen steve madden çalışanına da şu dize kadar uzayan kışlık deri çizmeler var ya; işte o girsin. gerçi zannedersem bu kadar çok mesaj attıklarına göre şirket de zor durumda, batmak üzere herhalde. kendilerine şimdiden geçmiş olsun.

  (bkz: tövbe estağfurullah sabah sabah)
 • her hafta en az üç kere mesaj göndermezse ölecek hastalığına kapılmış firma. bir hata yapıp telefon numaranızı verdiyseniz, yaptıkları her indirim için aynı içerikli bir sürü mesaj almanız olasıdır. ama yine de, gece alışverişi* kampanyası, iki günlük indirim vb yeniliklerle kendilerini bir nebze olsun affettirmeyi başarıyorlar.. bu arada bugünden itibaren %60'a varan indirime girmişler haberiniz olsun..
  (bkz: reklam tadında entry girmek)
 • bu sene bi women's oxfords serisi çıkardı ki başımı döndürdü yine.. : http://www.stevemadden.com/category.aspx?id=613
  manolo blahnik oxford pump halt etsin yanında..

  steve bebeğim kimle aldatırsam aldatayım unutma ki en büyük aşkım sensin :/
 • iade söz konusu olduğunda kesinlikle müşteriyi perişan eden marka. çantanız kendiliğinden paramparça olsa da müşteri kaynaklı kullanım hatası ebedi kalır.
 • 3 hafta önce aldığım taş çatlasa 5 kere giydiğim çizmelerin arkası o kadar özenle bakmama rağmen yırtılmış, parçalanmış vaziyette. bugün yarın iadeye götüreceğim bu ne rezalet diye. bir daha hayatta bakmam suratına. 30 liraya aldığım dandik bershka çizmelerde tık yokken steve madden'ın bu rezaleti nedir anlayan beri gelsin.
 • hastasıyım, çok güzel ayakkabıları. yanlız o topuk ne o topuk, insan giyecek bunları. babetlerine de ayrı aşığım.

  şu anda da markafoni'de indirimli satışı var.