• gecenin iknci kıl eden adamı (bkz: steve jobs)
  • eski phone phreaker ve hacker, kevin mitnick'in de yakın arkadaşı. homebrew computer club denilen geekler klübüne epey bir süre takılmış, sonra ağırlığı ev yapımı kişisel bilgisayar projesine vermiş, apple'i yaratmıştır. (tamamen keyfi için yaptığı, ne işe yaradığını da bilemediği bu şeyi satma fikri ise steve jobs'undur.) süper mühendis imiş, gözü de hiç parada pulda olmamış. kendisi ayrıca afedersiniz goril gibi bir insan.
  • apple'ların yaratıcısı olan manyak eleman...
  • apple iiyi tek basina dizayn eden super insan. pazarlama yetenegi sifirdir o ayri.
  • (bkz: xerox parc)
    (bkz: apple lisa)
  • burrell smith vardir bir de ayni ekolden.
  • kimi çevrelerde wizard of woz olarak da bilinen kompüterize şahsiyet.
  • papayi ararken de ben henry kissinger demistir. papayi hemen uyandiriyoruz 10 dakikaya bizi arayin efendimiz demisler. 10 dakika sonra aradigindaysa kardinal "siz kissinger degilsiniz o rusyada su an az once gorustum" demis.

evet. malesef gercek.
  • cocuklugundan beri yaptigi her cihazin tasariminda mumkun olan en az sayida parca kullanmak prensibini izlemis, bu sayede de muhendislik olarak cok ileri gitmeyi basarmis bir insan.

makine, elektrik, elektronik, bilgisayar ve kontrol muhendisligi okumakta olan tum arkadaslara ve daha genc meraklilara duyurulur. bu gercekten kendinizi gelistirmek icin iyi bir yontem, cok da haddim olmadan onayliyorum.
  • parada pulda gözü olmayan kişisel tatmin insanı olup, boş zamanlarını kaliforniya okullarını apple bilgisayarları ile donatmaya adamıştır. ayrıca masondur kendileri. (charity lodge no. 362, campbell, ca)
hesabın var mı? giriş yap