şükela:  tümü | bugün
  • genelde ordu kullanımı için üretilen uzun raf ömürlü mre 'leri yiyerek inceleyen ilginç bir youtube kanalı( evet 1943 yılındaki ikinci dünya mre'leri de dahil) . benim gibi boş vakitlerinizde izleyeceğiniz yeni youtube kanalları arıyorsanız ilgi çekici. özellikle eski mre 'lerden sigara çıkması ve genellikle türk tütünü olması ilginç.

steve1989mreınfo
  • bugün keşfedip saatlerimi harcadığım müthiş video kanalı.
  • son 6-7 aydır izlediğim bir kardeşimiz.

kendisi son kullanım tarihini umursamadan 50-60 yıllık bisküviler,çikolatalar yer ve sigaralar içer.ayrıca kendisinin rafında bi aralar “eti pop kek” gözükmektedir.ancak nerden bulduğu bilinmemektedir reyizin.

ilerde çok param olursa bu adama kesin türk ordusu mrelerinden bi kasa yollayıp denettiricem*.
  • (bkz: botulizm)
  • youtube'un bir şekilde önerilenler tarafında gösterdiği ve birinci dünya savaşından kalmış konserve asker yemeği incelemesini görünce "bu neymiş lan" diye dayanamayıp tıkladıktan sonra nedenini anlamadığım bir şekilde videoları ile beni aşırı sarmış youtube kanalı. 1800'lerin sonundan, wwi - wwii, vietnam, kore savaşlarında kullanılan mre'leri izlemek epey keyif verici. ayrıca kanalda modern mre'lerin incelemeleri de bulunmakta. adamın yarım saatlik videolarını sıkılmadan izlediğime inanamıyorum.