şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ağır yaşamlar'ın süper starı. rabb'im babasına sabır ihsan etsin.

ne baş belasıymışsın bre amına kodumun çocuğu.

https://www.youtube.com/watch?v=xgith4oeoka

bokuyla da oynuyor. evet bunu yapabiliyor. öyle bir rahatsız;

https://www.youtube.com/watch?v=ubk4pngbmwc
  • sayko bakışlı pezevenk, dün akşam beni bile sinire kesti. adam ilaç almak için golf arabasından kendini yere bıraktı resmen. olan kardeşine oldu.
  • allah bu adamı cehhem ateşinde yaksa yine de o iğrenç gülümseyişinden vazgeçmeyecekmiş gibi bir duruşu var. seri katil tipi var bu herifin sırıtışında. yine de kızmıyorum anlamaya çalışıyorum bu hale gelmesinin altında yatan o mutsuzluğu. bir insan niye böyle olur ki, vardır bir sebebi, doğuştan mühürlü gelmedi ya.
  • 350 kg olmasa seri katil olacakmış gibi bir tipi olan adamdır. allah'tan kilolarından dolayı 5 metreden uzağa yürüyemiyor da insanlara bağırıp çağırmak dışında zarar veremiyor.

yeme bağımlılığı dışında ağır ilaç bağımlısıdır. bunun yanı sıra hiçbir yere tabletini almadan gitmediğine bakılacak olursa teknoloji bağımlısıdır da. tütün ve alkol dışında tüm bağımlılıkları bünyesinde toplamıştır.

5 sezondur izlediğim bu programda ayak direten, diyeti bozan, kilo veremeyip üstüne alan, programdan çıkan, nowzaradan'la kavga eden hastalar oldu, ama bu abi her yönüyle bambaşka...
  • en ilgi çekici ağır yaşamlar karakteri bence. tam bir ruh hastası. ilaç bağımlısı. etrafını manipüle etmekte üstüne yok. kardeşi justin de tuhaf. sosyal fobisi var gibi. bence steven o’na zarar vermiş hatta taciz etmiş bile olabilir. zaten zorbalık ettim deyip duruyordu manyak.

bi de bu steven youtube’da acayip saykodelik videolar paylaşıyor. çok manyakça ama bana komik geliyor. şu mesela asghajs
  • en nefret ettiğim ağır yaşamlar karakteri. katıksız orospu çocuğu.
  • kardeşinden tek farkı bunun agresif sayko olmasıdır zira kardeşi de pasif saykodur, nowzaradan'ı en zorlayan karakterlerdi diye düşünüyorum, babaları intihara sürüklenecek diye korkmaya başladım izlerken... biri ilaç ve yeme bağımlısı diğeri de ayrı değişik iki kardeş... hele steven amerikan sağlık sisteminin bütün açıklarını bilecek ve bunlardan faydalanacak kadar aklı başında, herkesi ve her şeyi feci şekilde manipüle edecek bir kafada... ınsan düşünmeden edemiyor böyle bir kafa normal olsaydı insanlığa ne faydalar sağlayabilirdi, diye! kısaca kardeşiyle birlikte ağır yaşamlara damga vuran spekülatör ve manipülatif tiptir, diyeyim de babaları yerine ben delirmeden gideyim!
  • zayıflayıp top sakal bırakınca dünya evine girmiş sayko.

başlı başına anlamı dünyada hala umut var and i believe i can fly.