• alternatif senaryo;
    coutinho türkiye'den bir takıma kiralanır.
    şunu yazan bi salak illaki çıkar;
    'barca'nın twetinin altında barçalı taraftarlar neler yazmış diye baktım yani üzülen yok hepsi alan takıma geçmiş olsun dilemiş. sevinenler olmuş. ayrica barça maçlarını izleyen arkadaşima sordum tam bir kanser, 1 yil boyunca iyi oynadığı mac sayisi 3 ü gecmez dedi.'
    coutinho gitse barçalılar da bunları diyebilir öyle bi performansı var coutinho'nun.
    yani ne oldu şimdi aptal arkadaşım coutinho'yu getiren takım çöp mü transfer etti?

ulan biri roma'da diğeri fulham'da uyum sağlayamadı, iyi performans veremedi diye zaten türkiye'ye getirebiliyorsun bu adamları. bu onların 25-30 milyon euro'luk potansiyele sahip olduğu gerçeğini değiştirmez. son takımlarında iyi performans göstermiş olsalardı zaten ancak dalgalarının kılını alabilirdin.

ayrıca roma'nın kadrosunda bulunan herhangi bir futbolcu senin fenerinin bütün mevkilerinde bulunanlardan daha iyi topçudur, bu seviye farkını da kafana sok, ona göre yaz.
  • rodriguez’in fenerbahçe’ye transferinde günlerce algı kasanlar, transfer şikesi diyenler 28 m euro bonservis ödenmiş adamın bedelsiz kiralanmasına ne diyecekler bekliyoruz.
  • galatasarayımızın uzun boylu ve yavaş defansif ortasahası. fernando'nun iyi zamanlarından kötü olacağını düşünüyorum ancak kötü zamanlarındaki kadar da kötü oynamayacak istikrarlı bir topçu. nzonzi geldiğinde seri de biraz ileri bakacak ikisinden de kendi mevkilerinde verim alabileceğiz.
  • on numara orta sahadır. aynı mevkide tolgayla tolgası olanların yazdıklarına bakmayın. beşiktaş’ta atiba örneği var yıllarca iş yaptı. bu çocuk atiba’nın da üzerinde.
  • kargaların yeni kocasıdır.
  • güzel transfer , gs asıl sorunun stoperde ki iki saatli bomba da olduğunu farketmeden transferi kapatırsa daha güzel olur
  • ilk yılın sonu opsiyon 16 ikinci yıl 13 milyon yani yıllık 3 milyon alırız demişler. geçelim hikaye okumayı.
  • uzun süre menajerlik ve fifa oyunlarında kendisini kullandım. gelirse yararlı olur ama adam atiba'nın benzeri. sağlam bir defans yapıyor ama ama ofansif yönü çok güçlü değil. dmc adamdan ne bekliyorsun diyebilirsiniz ama adamın koşmak ve ileride durmakla ilgili biraz sıkıntısı var. onun dışında defansif olarak çok şey katar.
  • geç kalınmış bir transfer daha ve dünkü puan kaybından sonra...
    yönetim değil ama şurada yönetimin trolüğünü yapan, özellikle geçen sene dillendirilen sosyal medya organizasyonunda kim varsa götüne girsin!
  • fanatik ve fotomaç gazetelerinin iyi ya da kötü oynadığında garip garip kelime oyunlu manşet atamayacağı futbolcu.
hesabın var mı? giriş yap