şükela:  tümü | bugün
  • evet arkadaşlar yanık sesi tanıdığımız aerosmith'in assolisti steven tyler, keçi sütü rengi teni ve iri nonnikleri ile biriciğim olan liv tyler'ın babası.

    bu steven arkadaş, paraya sıkıştığı dönemde, henüz liv 16 yaşındayken onu video klibinde oynatıyor.

    crazy adlı şarkısı için çektiği ve ilk defa kral tv'de yayınlanan klibinde, kızı tazecik liv'i müstehcen sevişme sahnelerinde, iç çamaşırlarını çıkartıp etrafa attığı şuh karelerde, striptiz danslarında oynatıyor. klip değil sanki soft porno, her an kel bir adam çıkıp patlıcanı ile yargı dağıtacak gibi.

    bakın işte çocuk istismarı, ama tabii batıda gerçekleştiği için bu rezalet hasır altı ediliyor, liv tyler'ın nüfusa kaydının geç yapıldığını falan iddia ediyorlar, güya steven'ın haberi yokmuş liv'in kızı olduğundan. bir insan çocuğuna bunu nasıl yapabilir?
  • steven tyler liv tyler ile tanıştığında kızı olduğunu bilmiyormuş ve onun çok seksi olduğunu düşünmüş. çünkü model olan liv tyler’ın anası tek gecelik aşkın meyvesi olan bu kızın babasının kim olduğunu hiç kimseye söylememiş. malum klip zamanı bir şekilde ortaya çıkmış. liv tyler’ın fiziksel olarak kendisine benzemesinden dolayı çözemediği bir çekim hissetmiş olmalı. hani derler ya kan çekmiş. zaten sonra babası olduğunu öğrenince de aralarında sıcak bi iletişim başlamış. nerden mi biliyorum? yıllar önce hey girl dergisinde okumuştum.