şükela:  tümü | bugün
 • izlerken baya keyif aldığım bir çizgi dizi. karakterleriyle, konusuyla, müzikleri ile şimdiden en sevdiğim çizgilerden biri oldu. giriş müziğine bayılıyorum, uzun versiyonu için intro aynı zamanda göndermeleriyle de gayet güzel iş çıkarıyor: (bkz: regular show), (bkz: megamen), (bkz: pokemon).
  gem fusion olayı da heyecan verici, (bkz: opal) çok başarılıydı, garnet ve pearl'i merakla bekliyoruz. izleyin efenim.
  steven and stevens bölümü şu ana kadarki en komik bölümüydü.
 • ikinci sezonu başlayan çizgi dizi.
  buradan şu anda yanımda oturup ikinci sezonun ilk bölümünü izleyen pillowlust a selam ediyorum.
 • steven'ın, karta kaçmış powerpuff karılarıyla yaşadığı über fantastik maceralarıyla hiç ilgilenmiyorum. beni tek ilgilendiren, bu öksüz yavrucağın minik kalbi mutlu olacak mı, olmayacak mı, budur... bu dizide, olan biten onca gürültülü aksiyona rağmen, havayı kasvetli bir hale çeviren ve her şeyi bastıran yoğun bir hüzün var. eğer bu böyle değilse, ne alakası var kardeşim diyorsanız, bi zahmet dürtükleyin de, bir psikiyatrist randevusu ayarlayayım.
 • steven'ın boş gezenin boş kalfası tırt babası sayesinde, amele yanığının en bi orijinalini bu çizgi filmde görebilirsiniz.
 • kendimi gereğinden fazla özdeşleştirdiğim çizgi film kahramanı.

  hayatta birçok şey onu yıldırmazken sevdiği dondurmanın tedarikten kaldırılmasına çok üzülebiliyor çünkü. ayrıca unutkan ve dikkati çoook dağınık. ama günün sonunda bir şeyleri yoluna koyabiliyor ki en önemlisi de bu sanırım.
 • 10 dakikalık lokmalık bölümleriyle leziz bir çizgi dizi. günde 3-4 bölümden az izlemiyorum, günceli yakalamak üzereyim ve kurguyu çok beğeniyorum.
 • esprileri, detayları, şirin karakterleri ve güzel soundtrackiyle izlemesi acayip keyifli kısa bölümlü mini çizgi film.
 • diziyi rebecca sugar yaptığından az çok müzikal ağırlıklı olacağını tahmin ediyordum da bu kadarını da düşünmemiştim. her bir şarkısı ayrı güzel ve orjinal. dizinin hikayesi de şarkıları kadar derin. ağladığım çok bölüm oldu. kısacası mutlaka izleyin izlettirin.

  bazı şarkılar (dikkat dizi ile iligi spoiler içerir);

  --- spoiler ---

  giriş müzüğü extended

  do it for her ağlamaklı oluyor insan

  it's over, isn't it?

  stronger than you

  --- spoiler ---

  diziyi nereden izlerim diyorsanız google'a aratınca sonuç çıkar diye tahmin ediyorum ama ben şahsen şu siteyi tercih ediyorum. evet ingilicçe ama en nihayetinde çizgifilm olduğundan 1000 kelime biliyorsanız çok da sıkıntı olmaz. roman yazmamışlar yani. ayrıca kendinizi geliştirmeniz için birebir.
 • eşcinselliği, özellikle de lezbiyenliği füzyon olayıyla anlatan muazzam çizgi dizi. böylesine ciddi bir konu bu kadar tatlı ve zekice bir yolla anlatılabilir mi? adamlar bunu yapmış: https://youtu.be/yirqslt5_y4