şükela:  tümü | bugün
 • bir a4 kağıdına seçtiğin etiketin çeşitli boyutlarda yerleştirilmiş, kesilmiş, yapıştırılmaya hazır halde satın aldığın bir fatih kadir akın girişimi.

  web sitesi
  twitter
 • webrazzide gordum, indirim koduyla bir giris yaptim ki baktim sepet dolmus tasmis.

  stickerlarinin kalitesini begendim. bir set stickerin farkli boylarda gelmesi de iyi. denemek icin bir de skoda yazisinin gorselini yukleyip custom sticker yaptirdim. harflerin ici bile kesik geldi ki bekledigimden guzel olmus.

  ısi buyutup dis mekana uygun sticker da yaptilar mi tadindan yenmez.
 • info@stickker.net ile yaptığım mail görüşmesini direk yazmak istedim, merak eden okur :) daha önce de bir sipariş vermiştim, sağolsunlar iyi yardımcı oluyorlar. iş günü içerisinde hemen dönmüşlerdi, cuma günü gece cevabı hafta içi yazarlar diye bir mail gönderdim, onu da cumartesi yanıtladılar.

  me to stickkernet destek
  apr 15
  iyi günler,

  ben sadece tek sayfa istemiştim, siz ekteki resimdeki görebileceğiniz şekilde 1 tane de dpi açısından daha düzgün ve kesilmiş şekilde göndermişsiniz. sanırım ilki baskıda biraz kaydığı için.

  ödeme aşamasında 1 adet fazla ödeme sorunununda yardımcı olmuştunuz, iyi de denk geldi. ekşi sözlük'te, bir sakıncası yoksa hakkınızda memnuniyetimi zaten bildireceğim girimde, bu bilgiyi de ekleyerek ufak bi reklamınızı yapacağım :)

  oradaki herkese selamlar, iyi çalışmalar.


  stickkernet destek to me
  apr 16

  tam dediğiniz gibi emin olamadığımız için iki adet gönderdik :) tabii ki memnuniyetinizi paylaşmanız hoşumuza gidecektir, çok teşekkür ederiz :)

  teşekkürler, selamınızı aldık :)
 • kargoda hafif zarar gören ürünü bana tekrar ücretsiz gönderebileceklerini söyleyerek kalbimi kazanmış şirket. tabi alt tarafı print edip gönderecekler diyebilirseniz ama yine de bunlar bir müşteri için önemlidir.
 • bugün bir arkadaşım vasıtası ile keşfettiğim site. bir bilgisayar mühendisi öğrencisi olarak bilgisayarıma sticker yapıştırmayı seviyorum, katıldığım programlar olsun, ziyaret ettiğim ülkelerin bayrakları olsun sticker yapıştırmayı kendime görev edinmiştim.

  kırtasiye kırtasiye sticker aramayada üşendiğimden buldukça yapıştırıyordum. böyle bir hizmet ise güzel düşünülmüş. tasarımlar biraz azda olsa zamanla çoğalır kanımca. en az 10tl'lik sipariş vermeniz gerektiğinden 13-14 sticker sipariş ettim az evvel, tek sıkıntı hangi kargo firması ile gönderileceğini yazmamış olmaları, yada ben göremedim.

  ayrıca kendi tasarımlarınızı ve nasıl yapılması gerektiğini yazarak en az 10 adet bastırabiliyorsunuz. gruplar halinde çalışan, proje üstüne çalışan gruplar amblemlerini kolayca bastırabilir.

  kargo elime ulaştığında canlı kanlı gördüğümde editlerim.
 • çok gelişmiş bir sticker envanterine sahip e-ticaret girişimi. bravo.
 • elindeki tasarımlar çok fazla yazılımcı oldaklı gibi ama custom seçeneği olması bu eksiği kapatıyor denilebilir. henüz sipariş vermedim fakat düşünüyorum bu aralar.
 • ilk siparişimi biraz önce verdiğim mükemmel girişim. stickerlar geldikten sonra yorumlarımı da ekleyeceğim.
 • geçen gün ilk siparişi verdim, 3 günde elime ulaştı. kargo hızlı ama özel üretim sipariş için önizleme istemiştim, dikkate alınmadan basıldı gönderildi. pek hoşlaşmadım.

  ilk izlenimler şöyle: fiyatlar ucuz değil ama kabul edilebilir seviyede. baskı kalitesi, eh. yüklediğim görseldeki kırmızı renkler turuncu gelmiş, şirket logosu bastık tırt. eşe dosta verilir ama o kadar yani, ciddi bir işte kullanamazsın. sitedeki hazır ürünlerin bir kısmında da kesimler kötü durumda, sanki ucu körelmiş bıçakla iş yapılmış gibi. makasla üstünden geçesim geliyor gördükçe. kağıt detaylarında "mat plastik" görünce stickermule kalitesinde bir şey beklerseniz hayal kırıklığı yaşarsınız.

  edit: kendileri bu girdiyi görmüş, "üzgünüz, düzeltip tekrar gönderiyoruz" diye ulaştılar. onu da eklemesem haksızlık olurdu. sevgiler buradan.

  edit2: göndermediler. burayı okuyorlarsa selam olsun, şikayet görünce ulaşıp telafi teklif edilmesi güzeldi ama en baştan gönderilen ürüne baksalar bu duruma düşmeyecektik.

  son edit: edit 2'yi girmemden iki hafta kadar sonra, ilk siparişimdeki tüm ürünleri içeren bir "ödemeniz alındı, siparişiniz onaylandı" maili geldi. ha dedim burayı gördüler herhalde gene, tekrar gönderiyorlar dedikleri gibi, iyi hoş. bir hafta sonra geldi. entry'nin başında "kırmızılar turuncu geldi" dediğim arkadaşları tekrar yollamışlar, kalanlar yok. eh, okay. "özel kesim sticker" diye tanıtılan hizmetteki stickerları tek parça kağıda basıp göndermişler, tamam stickerların önyüzlerini kolayca ayırabiliyoruz ama, koruyucu kısımları tek parça. hatta tam detay vereyim yalan olmasın: 3lü gruplar halinde 8 parça geldi. şimdi ben o stickerlardan bir tanesini birine vermek istesem, kendim kesmem lazım, kesilir ama ürün detayında söylenen şey bu değil. niye düşük kaliteye razı oluyorum?

  konuyu toplarsak, belki en başta kendilerine maille ulaşsam daha acısız bir süreç olurdu ama ben telafiden ziyade işin düzgün yapılmasını istiyorum. işin ilk seferde düzgün yapılması demek, benim o servise güvenebilmem demek. memnuniyitesizliğim hakkındaki geribildirimi görüp bir maille ya da telefonla ulaşmadan, twitterdan mesaj atarak durumu telafi etmeye çalışıp onu da haftalar sonra gönderip yine de vaat ettiği kaliteyi yakalayaman bir servisten ürün alınır mı? almam.