• geçen gün ilk siparişi verdim, 3 günde elime ulaştı. kargo hızlı ama özel üretim sipariş için önizleme istemiştim, dikkate alınmadan basıldı gönderildi. pek hoşlaşmadım.

ilk izlenimler şöyle: fiyatlar ucuz değil ama kabul edilebilir seviyede. baskı kalitesi, eh. yüklediğim görseldeki kırmızı renkler turuncu gelmiş, şirket logosu bastık tırt. eşe dosta verilir ama o kadar yani, ciddi bir işte kullanamazsın. sitedeki hazır ürünlerin bir kısmında da kesimler kötü durumda, sanki ucu körelmiş bıçakla iş yapılmış gibi. makasla üstünden geçesim geliyor gördükçe. kağıt detaylarında "mat plastik" görünce stickermule kalitesinde bir şey beklerseniz hayal kırıklığı yaşarsınız.

edit: kendileri bu girdiyi görmüş, "üzgünüz, düzeltip tekrar gönderiyoruz" diye ulaştılar. onu da eklemesem haksızlık olurdu. sevgiler buradan.

edit2: göndermediler. burayı okuyorlarsa selam olsun, şikayet görünce ulaşıp telafi teklif edilmesi güzeldi ama en baştan gönderilen ürüne baksalar bu duruma düşmeyecektik.

son edit: edit 2'yi girmemden iki hafta kadar sonra, ilk siparişimdeki tüm ürünleri içeren bir "ödemeniz alındı, siparişiniz onaylandı" maili geldi. ha dedim burayı gördüler herhalde gene, tekrar gönderiyorlar dedikleri gibi, iyi hoş. bir hafta sonra geldi. entry'nin başında "kırmızılar turuncu geldi" dediğim arkadaşları tekrar yollamışlar, kalanlar yok. eh, okay. "özel kesim sticker" diye tanıtılan hizmetteki stickerları tek parça kağıda basıp göndermişler, tamam stickerların önyüzlerini kolayca ayırabiliyoruz ama, koruyucu kısımları tek parça. hatta tam detay vereyim yalan olmasın: 3lü gruplar halinde 8 parça geldi. şimdi ben o stickerlardan bir tanesini birine vermek istesem, kendim kesmem lazım, kesilir ama ürün detayında söylenen şey bu değil. niye düşük kaliteye razı oluyorum?

konuyu toplarsak, belki en başta kendilerine maille ulaşsam daha acısız bir süreç olurdu ama ben telafiden ziyade işin düzgün yapılmasını istiyorum. işin ilk seferde düzgün yapılması demek, benim o servise güvenebilmem demek. memnuniyitesizliğim hakkındaki geribildirimi görüp bir maille ya da telefonla ulaşmadan, twitterdan mesaj atarak durumu telafi etmeye çalışıp onu da haftalar sonra gönderip yine de vaat ettiği kaliteyi yakalayaman bir servisten ürün alınır mı? almam.
  • sticker mule tarafından satın alınmıştır.
  • kurucusu olduğum, 2016'dan beri çalışan, toplamda 5 kişilik küçük bir ekiple yürütülen eticaret sitesi. çalışan herkesin yan işi olduğundan siparişlerde gecikmeler olabiliyor fakat 6 senedir her müşterimizi memnun etmeye çalıştık.

sepet sorununu biliyoruz, eğer kaldırdığımız bir ürünü önceden sepetinize eklemişseniz sepette sorun olabiliyor. bunu düzelteceğiz. şimdilik yeni bir hesap oluşturarak çözebilirsiniz. hala çözülmüyorsa bana mesaj atabilirsiniz.
  • ilk siparişimi biraz önce verdiğim mükemmel girişim. stickerlar geldikten sonra yorumlarımı da ekleyeceğim.
  • bir a4 kağıdına seçtiğin etiketin çeşitli boyutlarda yerleştirilmiş, kesilmiş, yapıştırılmaya hazır halde satın aldığın bir fatih kadir akın girişimi.

web sitesi
    twitter
  • info@stickker.net ile yaptığım mail görüşmesini direk yazmak istedim, merak eden okur :) daha önce de bir sipariş vermiştim, sağolsunlar iyi yardımcı oluyorlar. iş günü içerisinde hemen dönmüşlerdi, cuma günü gece cevabı hafta içi yazarlar diye bir mail gönderdim, onu da cumartesi yanıtladılar.

me to stickkernet destek
    apr 15
    iyi günler,

ben sadece tek sayfa istemiştim, siz ekteki resimdeki görebileceğiniz şekilde 1 tane de dpi açısından daha düzgün ve kesilmiş şekilde göndermişsiniz. sanırım ilki baskıda biraz kaydığı için.

ödeme aşamasında 1 adet fazla ödeme sorunununda yardımcı olmuştunuz, iyi de denk geldi. ekşi sözlük'te, bir sakıncası yoksa hakkınızda memnuniyetimi zaten bildireceğim girimde, bu bilgiyi de ekleyerek ufak bi reklamınızı yapacağım :)

oradaki herkese selamlar, iyi çalışmalar.

stickkernet destek to me
    apr 16

tam dediğiniz gibi emin olamadığımız için iki adet gönderdik :) tabii ki memnuniyetinizi paylaşmanız hoşumuza gidecektir, çok teşekkür ederiz :)

teşekkürler, selamınızı aldık :)
  • burada yazılanlara aldanıp hayal kırıklığına sebep olmanıza neden olacak girişim.

5 liralık ürün almak için girip; en az 10 ürün şartı, kargo ücreti, iyzico komisyonuyla yaklaşık 20 tl öder sipariş verirsiniz. sonra da elinize afedersiniz sik gibi ürün ulaşır. mail atarsınız cevap gelmez, twitter’dan yazarsınız bakıyoruz derler... siz siz olun bulaşmayın efendim.

mükemmel çözünürlük
    perwolle yıkanmış ilk günkü gibi siyah tonlar

kendi yazıcınızla bastırsanız, eminim daha yüksek kalitede ürün elde edersiniz. ama hakkını vereyim, kendi reklamını yaptıkları sticker lar iyi.
  • online ödeme entegrasyonunu beceremeyen, daha doğrusu ödeme alan ancak sepetinizi siparişe dönüştüremeyen firma. mail atıyorsunuz tık yok, telefonla arıyorsunuz kendini tanıtmaktan aciz bir dayı açıyor, dinlemeden sizie birinin cep telefonunu veriyor ona yaz gardaş diyor. bu ciddiyet ve disiplinle neden hala o çalıştıkları merdivenin altında kalmadıklarını anlayamadığım firma.
  • webrazzide gordum, indirim koduyla bir giris yaptim ki baktim sepet dolmus tasmis.

stickerlarinin kalitesini begendim. bir set stickerin farkli boylarda gelmesi de iyi. denemek icin bir de skoda yazisinin gorselini yukleyip custom sticker yaptirdim. harflerin ici bile kesik geldi ki bekledigimden guzel olmus.

ısi buyutup dis mekana uygun sticker da yaptilar mi tadindan yenmez.
hesabın var mı? giriş yap