şükela:  tümü | bugün soru sor
  • dokuzuncu nesillerin en biçare yazarıdır kendisi. fallout serisinin wikipedia'sı olup, kedi sever. hoşgelmiştir.******
  • oyun oynamayi bir meslek edinmis,can sikintisindan universite sinavina giren, alkolik bir kisilik
    kendisine 'king of abey ' unvan verilen super insan.
  • (bkz: stimpack)
  • 3-4 yıldır canlı olarak görüşemedigim ve perşembe günü bir anda, görünce beni mutluluktan bulutların üzerine çıkartan mükkemmel insan. git gide göbek yapma konusu üzerine tez yazdıgını düşünmeye başladım.
  • bilgisayar oyunları konusunda yakında doktora yapacagına inanılan, alkolik,göbekli ve sakallı kişilik.
  • eskişehir'deki bilgisayar koltuğuna buddha heykeli gibi çöktüğünden olsa gerek, bir türlü kıçını kaldırıp da buralara (bkz: bursa) gelmemekte ısrarcıdır. üstüne sen gel diyor ama benim kıçım daha ağır malesef. sonuçta insan geyik yapmayı özlüyor bu kedi severle. eskişehir'deyseniz tanışın, başka şehirdeyseniz tanışmayın özlersiniz yeminle.
  • muğla üniversitesindeki öğrenci gençliğin ufkunu açma görevi kendisine verilmiş. şanslı gençlik işte. benim zamanımda yoktu böyle adamlar.