şükela:  tümü | bugün
  • d-smart 63.kanalda an itibariyle şömine ateşi görüntüsü ve sesi veren kanal. evde plazma tv olduğu icin belli bir yakınlıktan sonra ısınmak mümkün oluyor.sanırım 2016'da yayına başladı.
  • olaganustu olay. d-smart kalp kalp kalp kalp.
  • ayakları uzatıp geceleri şöminede ısınır, gündüzleri kah buz dağlarının eteğinde kah nehirlerde hoş bir müzik eşliğinde bir kenara oturur hayallere dalarsınız.
  • mükemmel ötesi bir kanal. özellikle gündüzleri verdiği okyanus kıyıları görüntüleri büyüleyici.

ayrıca kanalı 10 dakikadan fazla izledikten sonra tüm ailenin tatil planı yapmaya başlaması olağan yan etkilerindendir
  • pazar günü evden çıkmayacaksak kahvaltıdan itibaren açıyoruz, gün boyu 507.kanalda "easy listening" 'de akşama kadar açık kalıyor. gevşemek ve pazartesiye hazırlanmak için birebir kanaldır.

bazen ekrana dalıp gittiğimde eminönü meydanına, zincirlikuyu metrobüs durağına flashback-ler yaşıyorum, titriyorum kendime geliyorum
  • aile içinde bir tek benim izlediğim kanal. annem gelir gelmez evlendirme programları, babam da belgesel-cnn.

ben bu kanalı izleyince rahatlıyorum lan, kimse beni düşünmüyor :(
  • aynı görüntüyü 500 küsür kanallardan sonra farklı türden müziklerle farklı kanallarda terennüm edebilirsiniz. benim favorim new age. (kanal nummeralarını tam hatırlayamadım şimdi)
  • inanilmaz guzel bir platform. soyle ki; stingray adli sirket stingray music ve stingray ambiance adi altinda tv-provider'lara (d-smart, digiturk, tivibu gibi kurumsal platformlar) cozumler sunuyor.

merak ettim kurcaladim biraz tv olmadan baska yerde dinleyebilecegim bir uygulamasi var mi diye, varmis.

appstore'dan indirdiginiz stingray music app ile kaydolup dinleyebiliyorsunuz. uyeliginizi premium'a aktiflestirmek icin d-smartinizda calan herhangi bir stingray ambiance kanalini telefonunuza dinletmeniz(shazam gibi) yeterli. o an calan sarkilariyla matchlestirince uygulama size 180 gun premium veriyor ve disarida internet uzerinden telefonunuzdan dinleyebiliyorsunuz. çok şık. bitince tekrar dinletmeniz yeterli. lezzetli muzikler
  • stingray music adli uygulamasi da vardir bunun. uygulama belestir fakat sizin gercekten abone olup olmadiginizi dogrulamak ister.

bunu da basit bir yontemle yapar;
    tvden herhangi bir stingray kanalini acip 5-10 saniye kanalin sesini dinletirsiniz islem tamamlanir.
    artik 180 gun boyunca stingray kanallarini sinirsiz ve ucretsiz cepten veya tabletten dinlersiniz. 180 gun sonra yine ayni islemi yapmaniz lazim gelir.

meraklilari herhangi bir d-smart'li uzerinden bu islemi zahmetsizce yapabilir ayrica. illa abone olmaniza da gerek yok. *
  • fakir şöminesi.