şükela:  tümü | bugün
 • tam bir ummadık taş vakası.
  ilk geldiğinde "bu da nerden çıktı" derken van hooijdonk ile birlikte senenin en verimli transferi olacağı aklımızın ucundan geçmemişti.
  sessiz sakin işini yapan,yere sağlam basan,iyi bir kesici stjepan.
 • sene başında daha oynamadan gitmesi isteniyordu, ama sessiz sedasız ilk 11in bankosu oldu. futbola gönül veren fenerlilerin kalbinde uchemsi bir yeri olacaktır. süratli stili, hava toplarındaki hakimiyeti ve sert olmayan oyunuyla daha uzun yıllar fenerin defansında yer alıcak. zayıf tekniği eksik yönlerinden biri ama başımızın üstünde yeri var o ayrı.
 • fenerbahçe'nin acilen bonservisini alması gerektiğini düşünüyorum. okechukwu uche'den sonra fenerbahçe defansına gelmiş en iyi dc'dir. fabio luciano ile de uche-hogh benzeri bir uyum yakalamıştır. şayet sezon sonunda bu futbolcu como'ya geri dönerse ve fenerbahçe de bu futbolcunun yerine kimseyi transfer etmezse, önümüzdeki sene yürürken kendi kendine yerde yuvarlanmaya başlama alışkanlığı olan servet çetin nedeniyle zor maçlar yaşanabilir.
 • ligimizdeki yabancı futbolcu sınırlamasının kurbanı olmak üzeredir. lakin rebrov gibi bir adamı bile bu anlamsız sınırlama sayesinde kaybeden fenerbahçe seyircisinin yeni bir kayba daha tahamülü olamaz. hele bir de tomas, kulübünden ayrılsa bile türkiye'de oynamaya devam etmek istediğini açıklamışken..
 • galatasaray'la istanbul'a anlaşmaya gelen futbolcu. yararlı olma ihtimali yüksek. hırslı ve azimli. bir de fener formasını yere atmasaydı güzel olacaktı. ne de olsa ezeli rakibim.
 • fenerbahçeli taraftarların "bu galatasaray, transfer yapmayı bilmiyor." eleştirilerine darbe vuran bir adamdır. zira hiçbir fenerbahçeli kardeşimiz, türkiye ye kendilerinin getirdiği bu adamın kötü bir futbolcu olduğunu iddia edemeyecektir. gassarayımız akıllıca bir iş yapmıştır.
 • fb'den gonderilmesinin ardindaki asil gerekce kontenjan sikintisi olmakla birlikte, kimseyi sakatlayacak sekilde rakip futbolcuya girmeyecek kadar efendi kontrollu ve dengeli bir futbolcudur, bu isi yeni takim arkadasi bulent'ten daha iyi kimsenin yapamayacagini bildiginden yeltenmez bile.
 • galatasaraya muhteşem faydalı olacağını düşündüğüm, iyi stoper,efendi insan, istikrarlı futbolcu. hayırlı olmasını diliyorum.
 • imza törenini izlerken koca sezonu tank misali servet çetin-fabio luciano ikilisiyle geçireceğimizi hatırlayıp hüzünlendiğim futbolcu. allah sonumuzu hayretsin.
  edit: henüz erken gerçi ama hayroluyor galiba sonumuz. bayılıyorum laflarımın bana yedirilmesine.*
 • sırf fener formasını yere attı diye bile sevebilecegim futbolcu. ha bugun fener formasını atan yarın gs formasını atar mı diye de sormaktan kendimi alamadıgım topcu. bi de fenerden gelen hic bi adamın bizde basarılı olamadıgını dusunursek soru isaretleriyle dolu bi transfer umarım gecen seneki formunu gosterir