• popüler kültür ürünlerinin reklamı gibi bir yazar. döneminde yüzeysel olarak baktığında şahane ama eve gelip ambalajı açtığında pek de öyle olmadığını gördüğün... popülerin tam olarak modern karşılığı gibi bir tarzı var ama üzgünüm, post modernizmin bile önüne geçtik. dolu ve derin gibi gözüken laf kalabalığı cümlelerle son mesajını attıktan sonra yollarımızı ayırdım.

aynı fikirde olmadığı birine son derece usluplu yergiler atar. kelimelerin anlamlarına değil kelimelere takılır. ekseriyetle kişiler hakkında entryler yazar. bu dedikodu olmuyor muydu? neyse. onun oyunuyla aşağılayabilridim ama ne gerek var? gerekli bir oyun olsaydı buraya yazmazdım zaten.

(bkz: #127720751) entrymden nem kaptığından normal bir mesaj attı. ben de aynı normallikle cevapladım. sonra kuyruk acısı varmış gibi sana ne anlatayım ki ne anlayasın mesajı ile sanki mesaj atan o değilmiş gibi eyvallah çekti. zoruna gitmiş gibi bir tavrı vardı, sebebini tekrar ederek sordum ve dananın kuyruğu tam koptu. bu linki attı ne anlam çıkartmam gerektiğini bilmiyorum. trend değil diye konuşmamak lazımmış adamı herhalde. sonra yanlış tüme varımlarla rahatsız etti beni. siz diliyle yazmak yerine sen diliyle yazdığım için kültürsüz oldum. "zorlama" yerine "zorlantı" yazması hoşuma gitti ve mesajındaki uslup kelimesi, hoş ruh halim neticesinde, uslubun altını oymaya çalışır gibi usluplu survivor hasan geldi. onun linkini paylaşıp keyiflendiğimi, beni keyiflendirdiği için gülücükle hey sen çok yaşa yazıp tam olarak şu mesajı attım: "iyi günler mutlu huzurlu sağlıklı hayırlı hayatın olsun" sonra survivor izlediğim konusunda tüme varıp aşağılık kültürde olduğumu, bu tip çerçöp içeriklerle hayata olumlu yaklaştığım için tebrik etti. sonra istediği şekilde unun kelimelerinin ardında yatan kişinin dilinden mesaj attım. egodan vs. bahsettim. üzerinden çokça zaman geçtikten sonra kelimelerin türkçe kısa açıklamalarıyla süslenmiş ama içi boş bir mesaj attı.

neyse efendim. narsist kişilik bozukluğunda değilmiş kendisi. öyle diyor. ben narsist demedim ama öyle demişim gibi cevaplar atıyor. çok şaapmayın. kelimelerin altında yatan anlamlar yerine demdeme'ye bağlı hayat yaşamayı daha çok tercih etmiş bu hesabında. diğer hesaplarında nasıl davrandığını bilemiyorum. toprak canını yakmamıştır inşallah... bir toprak nefreti nerelere sürükledi.

mesajları direkt atabilirdim ama yasak. olur da uslubumuz mesajları buraya atarsa -atmayacaktır- zaten direkt ona bakın bu kadar paragraf okumaya değmez.
  • typo'lu nickim hakkinda ustteki suser son derece hakli sekilde bir bkz vermiş. yalniz bazen hatalar faydali neticeler de vermiyor degil.*
    (bkz: #79589295)
    zira suçlandığım husus evrimi benimle tartisabileceğini zanneden bir dindar susere ait bir garip tripten ibaretti. evrimin tartismaya acik olmadigini dusundugumu ifade etmis olmami kacmak seklinde algilamis ve ustune nick alti zannederek guzide sehrin altina entry birakmis.
hesabın var mı? giriş yap