şükela:  tümü | bugün
 • aşırı lakayt bir alışveriş sitesi. ürün göndermiyorlar ve muhattap bulmak çok zor. hep tuzak yerler. yalnız şikayetvar'a yazınca geri dönüş yapıyorlar.

  arkadaşım parasını kurtarmak için yaklaşık 1 ay uğraştı. müşteri hizmetleri alakasız biçimde çok uzun bekletiyor ve açınca da hep aynı masalları anlatıyor. sanki duvara konuşuyormuş gibi hissediyorsunuz. sizden her anlamda faydalanabilmek için müşteri hattını bile 850'li numaralarla nakite çevirmeye çalışıyorlar sanırım. tıpkı pegasus hava yolları gibi. yoksa sırada 1 kişi varken tahmini bekleme süresinin 15 dakika olmasının bir anlamı olamaz.

  eğer ulaşmakta güçlük çekiyorsanız ve paranızı alamıyorsanız aşağıdaki alternatif numaralardan ısrarla arayabilirsiniz :

  0538 025 47 35
  0530 890 69 75
  0324 999 84 54

  düzenleme: iletişim bilgisi
 • -19 mart 2016'dan beri güncellenmeyen bir web sitesi

  -ucuza satılan web yazılımı ve teması

  -türkçe hataları ve türkçe karakter hataları

  -facebook, twitter sayfasına tıklayınca site anasayfasına yönlendirmesi

  -uygulaması olmadığı halde ios ve google play logosu koyması

  -sadece n11'de resmi mağazası olduğu halde kalabalık olsun diye hepsiburada, akakçe, gittigidiyor ve bilio.com'u koyması

  tüm bunların üzerine alışveriş yapabiliyorsanız yorum yapamıyorum.
 • haklarında şikayetvar üzerinden 572 başlık açılmış, teşekkür oranı ise sadece %14(bu bir şekilde çözümlenmiş ya da yayından kalkmış şikayetleri ifade ediyor).
  bir arkadaşım yaklaşık 2 aydır satın almaya çalıştığı ürün yüzünden cebelleşmekte, ödemeyi yapmış fakat ürüne erişememiş. işi mahkemede çözmekte de oldukça kararlı.

  https://www.sikayetvar.com/stokfirsaticom
 • dolandırıcı online alışveriş sitesi. hakkınız savcılığa suç duyurusunda bulunarak ve hukuk mahkemelerine dava açarak arayabilirsiniz. malesef ki dolandırılan, paraları alınıp ürünleri gönderilmeyen insan sayısı yüzlerce.

  iyice araştırmadan bu siteden alışveriş yapanları da anlamak mümkün değil. arkadaşımın 500 tl si gitti, sizin gitmesin.
 • site sahipleri dolandırıcılıktan yakalanmış bazıları ise tutuklanmış. link