• yeni sunucu olmamış. öncelikle bu çocuk komik değil. iyidir hoştur ama ekibin içindeki şişman çocuktur ümit erdim. ibrahim selim ise artık stolk’tur bence. nedir kanalı gibi patlayacaksınız.
  • zeki müren anma videosunda, bir dublemiz vardı onu da yol yaptılar diyerek, gönüllerde 90'a takmıştır. yerim.
  • ibrahim selim'in varlığıyla yerli rakiplerinden ayrılan güzel çalışma.

muhalefetini yüksek dozda yapmaması eleştirilmiş iken bahsetmek istedim; benim kendileriyle tanışmam tamamen akp'li bir arkadaşımın paylaşımıyla olmuştur.

sert muhalefetleriyle körler sağırlar birbirini ağırlar yörüngesinden çıkamayan işlere göre, şu kadarcık gelişme bile bence iyi bir muhalefet yaptıklarının göstergesidir.

ihtiyacımız zaten illallah etmiş, "büyük oyunu göremeyen", siyasetçilerin halkla taşak geçer gibi açıklamalar yapmalarına hayret eden insanlara daha fazla sunum yapmak mıdır yoksa kendi bulunduğumuz mevziden çıkıp iktidarın ve destekçilerinin aklını karıştırabilecek, sorular sorduracak işler yapmak mıdır?
  • stolk'u stolk yapan ibrahim selimdir. konular dışında; mimikleri, hal ve tavırları, geyik yaparken takındığı ciddiyet seyirciyi bağlayandır. daha da kanala girmem.

edit: şimdiden 4.000 abone kaybetmiş kanaldır.

edit 2: 150.000 den fazla abone kaybetmiş.
  • ibrahim selim den hayat bilgisindeki şişko çocuğa bir düşüşün hikayesi...
  • şans eseri face'de yakaladığım, fenomen olma şansı yüksek oluşum .. tebrikler
  • anlamıyorsunuz ki youtube kanalları yüzleri ile takip edilir, ulusal kanal değilsiniz kimsenin kumandasını ilk 9 tuşa kayıtlı değilsiniz, anchorman değiştirmeye benzemez.
    yüzünüz giderse siz de gidersiniz, hadi diyelim yüz değişti; eskisinin yerine çok daha iyisini koymak yerine bu boş beleş kişileri koyarsanız, tebrikler bittiniz.
    sizi stolk yapan ibrahim'in yüzüdür, götünüz kalkıp yüzü değiştirmeye çalışırsanız önce sürtünür sonra kitlenizi yavaşça niteliksiz kalabalık ile değiştirirsiniz. hoş size para akmaya devam edecek, kim izlemiş kim dinlemiş ne önemi var, yavaş yavaş değişecek sizi beğenen kitle, sizin umurunuzda olan sadece rakamlar olduğu için değişen olmayacak.

youtube ve facebook üzerinden takibi bıraktığımı ve ibrahim selim dönene kadar hiç bir videonuzu denk gelsem dahi izlemeyeceğimi buradan belirtir, bol kazançlar dilerim.
  • kenan ışık'dan sonra selçuk yöntem olur ama selçuk yöntem varken , evlenirken tepsi ile sunum yapılan murat yıldırım olmaz , ne yazık ki ümit ibrahim'den sonra bu etkiyi bırakmıştır.
  • ibrahim selim’in sunuculuğu bırakması şaşıp kaldığım youtube kanalı.
    ne oldu ne bitti bilemiyorum neden ibrahim selim bıraktı sunuculuğu. ama bu olmamış ya. ben de aynı yukarıdaki arkadaşlardan biri gibi bir yerde ibrahim selim çıkacak şaka yaptık size diyecek diye bekledim ama olmadı. bu değişime karşı olmak değildir. bazı şeyler bazı insanlarla özdeşleşir. birbirinden kopunca anlamı kalmaz. bu da öyle bir şeydi. yazık oldu bence.
  • eğlenceli bir siyasi komedya. potansiyeli var, gol olur.
    sunucusu ibrahim selim imiş.

facebook sayfası şurada.
hesabın var mı? giriş yap