• slipknot light (filtreli)
  • slipknot'ın yandan yemiş, adama benzemişi
  • slipknot'dan çok daha iyi ve kaliteli müzik yapan grup. corey taylor'ın sesi ve karizması bu gruba daha iyi gitmiş gibi.* sonisphere'de izleyip coştuktan sonra severek dinlemeye devam etmekteyiz.
  • yeni albümleri ve türkiye'deki ikinci konserleri dört gözle beklenen şükela grup *.
  • muhteşem ötesi bir grup, son yıllarda bu kadar iyi ve geleceği olan bir grup dinlemedim arkadaş.

sonisphere 2010'da izlemiştim ve bence çok çok sağlam performans sergilemişlerdi. audio secrecy enfes olmuş. dinleyin, mümkünse izleyin. sahne performansları süper..
  • slipknot elemanlarindan corey taylor ve james rootun slipknot tan once varolan grubu.slipknot tan ayri side project olarak ilk albumlerini 2002 de yayinlayip slipknot'la birlikte grammy ye ayni dalda aday olmuslardir.slipknot kadar sert degildir daha cok nwobhm akimi etkisindedir oyleki slipknot tan once barlarda metallica coverlamisliklarida vardir.

yeni album icin calismalari su an devam etmekte olan slipknot turnesinin sonlanmasini bekleyen grubun gitaristi james root a gore hali hazırda 30 sarki bulunmaktaymis bu yuzden kayit olayi fazla uzun surmeyecekmis..

(bkz: eksi sozluk haber ajansi)
  • hydrogard albümlerinden taipei person/allah tea isimli bi şarkı yayınladılar. allah çayı nedir ya?

https://youtu.be/mmoxuinvetu
  • uyuma şarkılarımdan biri olan through the glass şarkısına sahip güzel grup.
    dinlemeyenlerin uyarılması gerekli.
  • (bkz: do me a favor)

öyle bir şarkıdır ki herhangi bir filme koyun hemen soundtrack diye itelersin millete. yok böyle bir şarkı yani.

sonisphere'ye 2010 da stone sour(ve rammstein) için gitmiştim. james root'u ölmeden canlı görmek için gitmiştim. ama yetmedi. keşke bir daha gelseler. ve o kadar cahil bir izleyicimiz var ki slipknot'un vokali ve gitaristinin orada olduklarından bihaberlerdi.

(bkz: cardiff)

this fluid feels like pain, this ruin feels like rain
    i reach into the past, my future's fading fast
    how many years ago, how many i let go
    my flesh is all i have, my face is happenstance
    this smoke is in my blood, this life is not enough
    this life is not enough
    this life is not enough...

edit: düşündüm. böyle bir grup hakkında çok az bir entry girmişim. uzunu şu şekilde biricik yazarlarım, tüm şarkılarını dinleyin. başka da bir şey demiyorum.
  • james root ile yollarını ayırmışlar. bu durum slipknot'a da etki eder mi, göreceğiz.

ulan seviyoz falan da, çıbanın başı corey taylor mu acaba?
hesabın var mı? giriş yap