şükela:  tümü | bugün
  • dunyanin en unlu ve iyi mucevher markalarindan biri.

ankarada private adinda bir magazada satilir. acilisini da claudia schiffer yapmisti.
  • istanbul kadıköyde de şubesi bulunan, tiffanys benzeri zincir.
  • kapalicarsi kaynakli bir kuyumcu ustasinin yarattigi marka... adinin gavurca olmasi unlu ve bilinen etkisi yaratir ki cok da gecerli degildir aslen...

sahibi amca, moskovadaki dukkaninin acilisinda emine erdogan'a toplamda 45 bin dolarlik gerdanlik ve bros hediye ederek dunya gizli reklam tarihine gecmistir. zira turk gazetelerine yuzbinlerce dolarlik ilana bedel olacak sekilde haber olmustur. memleketin butun gazetelerinde bugun firmanin yedi sulalesi anlatiliyor...

(bkz: emine erdogan a mucevher hediye edilmesi)
  • (bkz: tria)
  • şifo mehmetin kayınpederinin mağazalar zinciridir.
    franchising verirken para talep etmezler ancak bilmem kaç milyon ytl'lik mal alınması karşılığında bu iyiliği yaparlar tabii ki.
  • takılarındaki nazar boncuğu ayrıntısı kesinlikle dandiktir. normalde cam olması gereken minik nazar boncuğu hamurumsu bir malzeme çıkabilir. ki cam maddesini fiyat skalası nedeniyle özellikle belirttim, züccaciyeden 3 tlye alınan takıların nazar boncuğunun dandik plastiği bile daya dayanıklıdır. hediye gelmişti, tadilat için verdik bakalım nasıl bir izahatta bulunacaklarını bizzat gidip göreceğim.
  • bursa anatolium avmdeki subesinde ilgili ve bilgili calisanlari olan mucevherci ve rolex bayisi. her biri tasarimi ile kendini on plana cikartan alyanslari ve tektas yuzukleri mevcut, firmanın satıs sonrası destegide yazılı sozlesmeler ile guvence altina alinmis, piyasa fiyatının biraz ustune, verdiginiz parayı hak eden urunler alabilirsiniz.
  • bugün ilk seansta izleyip beğendiğim filmdir. ama bir ice age ya da nemo gibi efsane olacak gibi değildi. çocuklardan ziyade yetişkinler ve özellikle bebek büyütmüş olanlara yönelik güzel esprileri vardı ben de yer yer sesli güldüm. konu bütünlüğü olarak izle unut ama bolca sempatik detayı nedeniyle puanım 7.
  • oğlumla beraber izleyip beğendiğimiz filmdir. hoş esprilerle dolu hayatında çocuk olan insanları eğlendirecek bir film.

ayrıca kurt karakterler efsaneydi.