şükela:  tümü | bugün soru sor
  • rockstar supernova yarışmasında gördügüm , sesi taş ,kendi taş bir ablamız.
  • ortalığı yıkıp geçiren, çılgın, manyak, süper bir kız. direk rock star adayım. ama dilana'yı geçebilmesi için biraz daha kasması lazım.
  • ghost whisperer 'ın romantik yakışıklısı david crawford conrad 'ın sevgilisi.
  • china*nın ses tellerinden ameliyat olduğu dönemde pink martini'yle turneye çıkmışlığı ve hatta üsküdar'a gider iken'i söylemişliği olan hoş bir ablamız.
  • sesini bir türlü beğenemedim. yakıştıramadım bu kadını pink martini'nin tarzına. nerede china forbes'un sahnedeki zarafeti, nerede bu hatunun courtney love vari davranışları. bir de dans etmeye çalışmış bir performansında (que será será şarkısında oluyor bu):

http://www.youtube.com/…prcb4rrl9fo&feature=related

kuzum sen o kazulet vücudunla estetik görüneceğini mi zannettin allah aşkına?
  • ismi ile müsemma hatun.
    dün gece*, kuruçeşme arena'da hiç bitmeyen enerjisiyle fırtına gibi esip geçen konserin sonunda da "o insansa ben neyim acaba?" diye derin derin düşünmenize sebep olan yetenekli insan.

not: sanılanın aksine storm sahne adı değil, kendi adı.
  • kendisini şu neşeli yapımdan bu yana tanıdığım, sesi güzel, kendi güzel, sempatik ve enerji dolu bir hanımefendi. kendi tabiriyle* müzisyen, oyuncu, oyun yazarı, yazar, harika*. tam adı susan storm large olup, 1989'dan bu yana müzikle uğraşır. ayrıca, afedersiniz heykel gibi* kadındır.
  • o nasıl bir ses, nasıl bir güzellik (ve de seksilik), nasıl bir enerji, nasıl bir sahne performansıdır. congresium'daki konseri bir anda kına gecesine çevirebilmiş bir kadındır. kendisini canlı izlemek gerçekten de bir şansmış.
  • i've learn a tiny little bit of turkish. "adım büyük fırtına.. ama size zarar vermem" and here's a tiny little bit more turkish diyip aşkın bahardı'ya girerek salonu coşturmayı başarabilmiş hatun kişisi. itiraf etmek gerekirse china forbes hastalığımı azaltıp zirveye oynamıştır. yirim.
  • dişiliği mi, müziğe eşlik ediyor; yoksa, müzik mi, dişiliğine?..
    orası biraz karışık işte!..`:http://youtu.be/0zzvfudmfhc`