şükela:  tümü | bugün
 • bünyesinde tarihi ve bilimsel verileri çılgınca çarpıtarak kendi çıkarlarına uygun hale getiren ve çarşaf çarşaf makaleler halinde yayınlayan site.
 • insani gulduren bir site. hatta "stormfront for kids" vardir ki o ayri bir vakadir.
 • bir nazi sitesi
  http://www.stormfront.org/

  ayrica (bkz: storm front)
 • soyle bir gozatmak bile insanin midesini bulandiran irkci psikopat site.
 • bu ünlü "beyaz ırkçısı" sitenin "gülelim eğlenelim" menzilesinde bölümü olan forum kısmında gerçekten de eğlendirici fıkralar, güldürmeceler bulunmaktadır. öncelikle bu sevgi kelebeği siteden google aracılığıyla "türk" kelimesini aratıyoruz ve görüyoruz ki bu tosuncuklar türk toplumunu etüd etmiş, yalayıp yutmuş, ama biz onlardan bihaberiz. hatırda kalan birkaç forum vak'asını irdeleyelim (bunlar, mevzubahis fantazi sitesine bir tur attıktan sonraki aklımda kalanların türkçeleştirilmiş halleridir).

  varan1: x: "ben türkiye'ye gittim gördüm, özellikle de batı kısımlarının çoğunluğunu "beyaz ırk" oluşturuyor. ama herkes bana kendini türk olarak tanıtıyordu... zaten türkiye'de "ben türk değilim" dediğiniz zaman başınız belada demektir, bu zulüm yüzünden türkiye'de yaşayan çoğunluk kendini gizliyor yaşamak istiyorsa".

  türkiye'ye gelerek bu nefes kesen tespitleri yapan şahıs, nasıl da cin gibi herşeyi kavrayıvermiş!. iyi ki böyle çarpıcı tespitler yapabilen bir takım arkadaşlarını bir tayyareye doldurup türkiye'ye yollamamış, rabbim muhafaza yoksa bu kapasite ile bunlar canım ülkemizin köküne ot tıkar, kıyma makinesine sokar gibi ülkemizi köftelik et haline getirebilirler. zaten geldiği ülkenin batı kısmının büyük çoğunluğunun da hayatta kalabilmek için "ben türküm, ühüüü artık anla yani" dediğini deşifre eden bu zat-ı şahane gibiler neler yapmazdı...

  varan2: y:(bu kişi programa türkiye'den katılıyor) "bu ülkede herkes kimliğini gizlemek zorunda, hatta burada hristiyan olmamıza rağmen bazen zorla camiye götürebiliyorlar, her zaman büyük aryan orduları pis türklerden bizleri kurtaracak güçtedirler! bu ülke yeniden tamamiyle bir aryan diyarı olmalıdır".

  bu kişilik ise, bir öncekine nispeten daha mağrur, daha bilge bir patlamış lastik. bir immanuel kant edasıyla yaptığı deşifre girişiminde bizlerin ne hin oğlu hin, ne madrabaz kimseler olduğumuzu görmüş. ben mesela geçen gün "aryan" vatandaşın birini toplama kampından alır gibi camiye götürdüm ve hızımı alamayıp birkaç sopa sekansı ile otuziki farzı öğrettim. tabii adamcağız yalvardı yakardı ama olsun, daha ben onu bir köşeye sıkıştırıp ilkel yöntemlerle sünnet bile edebilirim. bu y kardeşimiz, halen yaşamımı ikame ettirebilme yetisinden yoksun değilkene heryere bunları bildireyim, kurtarabildiğim kadar beyazı kurtarayım demiş sanırsam.

  forumlarda benzer inciler sayısızdır sadece iki örnekle geçiştirilmiştir. (bkz: #1874355) de belirtildiği üzre gülücükler dağıtan bu site sadece büyükler için değil küçük beyinler için de fantazi ve "fentezi" kaynağıdır. sadece türkçe bilenler türk fantazi sitelerini dolaşarak çok şey kaybetmektedirler kanısındayım. halbuki bir kaç kelime ingilizce öğrenilip külliyyen fantastik olan sitemiz stormfront'a girerek insan günlük dozunu alıp,hayatın anlamını öğrenebilir.
 • "are there non-whites living in your neighborhood? " gibi konu basliklari olan bir forum. yarim saat goz attiktan sonra insani dunyanin gelecegi konusunda endiseye sokan , moral bozan bir internet sitesi.
 • tarihten ve gerceklerden bihaber; buyuk ihtimalle issiz, gucsuz, madde bagimlisi "gururlu beyazlarin" takildigi komik bir site. hitler'i ve politikalarini white power ile ozdeslestirmisler ya. yahu insan iki kitap okur. veya madem "white power 4ever" diyorsun nazizim'i ne karistiriyorsun. white power nerede nasyonel sosyalizm nerede?

  edut: buyuk ihtimalle bunlarin %99'unun kafasi sifir numaradir. lmao.
 • igrenclik bakimdan kanimca nihalatsiz org'la yarisan site.
 • anladığım kadarıyla ermeni üyelerini beyaz olmadıkları için banlamışlar. ermeni naziler de ne kadar beyaz olduklarını, arap türk ve yahudilerle alakaları olmadığını sarışın renkli gözlü resimlerle ispatlamaya çalışıyorlar.
  ırkçılıkla komedi, ayrılmaz ikili!
 • bunlar bizdeki atsız ekolü ırkçıların bir başka versiyonu. ama bizim ırkçıların hakkını vermek gerekirse, adamlar türk ırkıyla kafayı bozmuş ama en azından ırkçılık dümeni altında gizli dincilik yapmıyorlar. (tabi şaman fetişlerini saymazsak)

  bunların ise tek beyaz ırk kriteri, (ateist, deist, agnostist veya dindar yani sonradan ne olursanız olun) ama mutlaka hristiyan bir orijinden gelinen bir beyaz olunması gerekiyor. zira dna haplogroup analizlerinde beyaz ırka atfedilen r1a ve r1b kodlarına dahil olduğu bilimsel olarak belirtilen bazı yahudi ve müslüman beyazları dahi kendilerinden saymıyorlar.

  mesela bu sitelerindeki bazı tartışma konusu olan örneklerde; tipik akdenizli türkler gibi görünen (hristiyan orijinli) herhangi bir yunanı, italyanı, ispanyolu, portekizliyi veya arnavutu kabullenirken, türk, çerkez, arnavut veya boşnak bir müslümanı anında ret edebiliyorlar. işte makbul kabul ettikleri arnavut katolik model'e bir örnek

  aslında zihniyetlerine haçlı ordusunun bir çeşit ırkçılığa bulaştırılmış versiyonu denebilir. tabi tek bir farkla; haçlılar istila ettikleri yerlerdeki insanları asimilasyonla vaftiz edebilme lütfunu bahşederken, bunlar sadece yok ederek bunu gerçekleştirebileceklerine inanıyorlar.

  aşağıdaki linkler de türkiye ile ilgili çeşitli zihin isali örneklerini görebilmek mümkün;

  http://www.stormfront.org/forum/t364757
  http://www.stormfront.org/forum/t896334
  http://www.stormfront.org/forum/t904708
  http://www.stormfront.org/forum/t909786